Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Pension Rosenhof s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Pension Rosenhof v Rakousku v lokalitě Zillertal Arena. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v rakouské lokalitě Zillertal Arena 2020.

Rakouskem.cz    >    
Zillertal Arena    >    

Pension Rosenhof - Zillertal Arena 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Pension Rosenhof - Zillertal Arena 2020

Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 9. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7150,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. březen až sobota 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10010,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. březen až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10010,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. březen až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7150,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10010,- Kč.
  • Wifi zdarma
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zillertal Arena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal