Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Zillertal Arena 2019 / 2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Zillertal Arena. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Zillertal Arena - Zillertal Arena 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Zillertal Arena a Last Minute zájezdy

Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2019 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2837,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. leden až středa 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4257,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Pension Wassererhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Wassererhof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. leden až neděle 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3240,- Kč.
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až čtvrtek 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2128,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až středa 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5997,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až středa 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3868,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Landhaus Maridl - Hart Im Zillertal
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Landhaus Maridl - Hart Im Zillertal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. únor až sobota 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3955,- Kč.
 
Gasthof Hamberg - Hart Im Zillertal
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Hamberg - Hart Im Zillertal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11970,- Kč.
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 6. březen až pátek 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5997,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5868,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zillertal Arena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal