All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Zillertal Arena 2021 / 2022 - Zillertal Arena 2021 / 2022

Dovolená Zillertal Arena 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Zillertal Arena. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Zillertal Arena 2021 / 2022

Gutshof Zillertal
★★★★
 
 • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gutshof Zillertal, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 5160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Pension Reischer
★★
👍👍👍👍
 • Lednička
 • TV
 
 • 2 790 Kč

Detail

4/5 Skvělé (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: naprostá spokojenost

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Zillertal Arena, v místě Pension Reischer v ?hvězdičkovém ubytování Pension Reischer od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2790,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Gutshof Zillertal
★★★★
 
 • 12 900 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gutshof Zillertal, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až středa 3. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, aktuálně v ceně 12900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Pension Reischer
★★
👍👍👍👍
 • Lednička
 • TV
 
 • 2 790 Kč

Detail

4/5 Skvělé (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: naprostá spokojenost

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Zillertal Arena, v místě Pension Reischer v ?hvězdičkovém ubytování Pension Reischer od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 18. listopadu do neděle 21. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2790,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Pension Reischer
★★
👍👍👍👍
 • Lednička
 • TV
 
 • 2 790 Kč

Detail

4/5 Skvělé (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: naprostá spokojenost

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Zillertal Arena, v místě Pension Reischer v ?hvězdičkovém ubytování Pension Reischer, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 46 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Pension Reischer je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Apartmán Heisenhaus
★★
 • 10 241 Kč
 • 9 422 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Zillertal Arena v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Heisenhaus od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 25. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 55 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 9422,- Kč.
  Alpen Wohlfühlhotel Dörflwirt (Hainzenberg)
  ★★
   
  • 7 920 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Zillertal Arena v ?hvězdičkovém ubytování Alpen Wohlfühlhotel Dörflwirt (Hainzenberg), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 19. prosinec až středa 22. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 56 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 7920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Alpenwelt Resort Alpenrose
  ★★★★
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Dětské hřiště
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Půjčovna lyží
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 15 084 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Zillertal Arena, v místě Alpenwelt Resort Alpenrose v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenwelt Resort Alpenrose od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 19. prosince do čtvrtek 23. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 56 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15084,- Kč.
  Gästehaus Lärchenheim
  ★★★
  • TV
  • Zastávka skibusu
   
  • 9 240 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Zillertal Arena, v místě Haus Lärchenheim v 3hvězdičkovém ubytování Gästehaus Lärchenheim, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 19. prosinec až neděle 26. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 56 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 9240,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Gästehaus Lärchenheim
  ★★★
  • TV
  • Zastávka skibusu
   
  • 7 700 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Zillertal Arena, v místě Haus Lärchenheim v 3hvězdičkovém ubytování Gästehaus Lärchenheim od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 19. prosince do pátek 24. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 56 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 7700,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 156 nalezených

  Dovolenou Zillertal Arena 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Zillertal Arena levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zillertal Arena nebo sekci dovolená s dětmi.