Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Zillertal Arena 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Zillertal Arena. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Zillertal Arena - Zillertal Arena 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Zillertal Arena a Last Minute zájezdy

Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 19210,- Kč.
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální ceně 930,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 17870,- Kč.
 
Alpenblick (Zaz384)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 2hvězdičkovém ubytování Alpenblick (Zaz384), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2494,- Kč.
 
Ati010
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Ati010, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1814,- Kč.
 
Ati060
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Ati060, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1996,- Kč.
 
Hauser
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Hauser, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2536,- Kč.
 
Punggerhof (Kab100)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 2hvězdičkovém ubytování Punggerhof (Kab100), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2469,- Kč.
 
Wildbachl
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Wildbachl, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2366,- Kč.
 
Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 16170,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 328 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Zillertal Arena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal