Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Zillertal Arena 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Zillertal Arena. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Zillertal Arena - Zillertal Arena 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Zillertal Arena a Last Minute zájezdy

Landhaus Rosengartl - Krimml
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Landhaus Rosengartl - Krimml, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6370,- Kč.
  • Dětské hřiště
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 23. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8580,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 24. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7150,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Landhaus Schneeberger
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Landhaus Schneeberger, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5740,- Kč.
 
Hotel Lieblingsplatz, Mein Tirolerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lieblingsplatz, Mein Tirolerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 25350,- Kč.
 
Chalety Schneeberger
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Chalety Schneeberger, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7840,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10010,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Tannerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Pension Tannerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12600,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Bar
 
Penzion Tannerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Penzion Tannerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13220,- Kč.
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až pondělí 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6513,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zillertal Arena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal