All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Zillertal 3000 / Hintertux 2021 - Zillertal 3000 / Hintertux 2021

Dovolená Zillertal 3000 / Hintertux 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal 3000 / Hintertux za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Zillertal 3000 / Hintertux. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Zillertal 3000 / Hintertux 2021

Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 
  • 5 120 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pondělí 28. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 5120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Panorama
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 640 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v 3hvězdičkovém ubytování Panorama od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5640,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 
  • 5 120 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až úterý 29. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 5120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 
  • 21 730 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee) od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. června do pondělí 5. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 21730,- Kč.
Panorama
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 640 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v 3hvězdičkovém ubytování Panorama, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až středa 30. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Panorama je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 
  • 5 120 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 28. června do středa 30. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 5120,- Kč.
Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 
  • 13 300 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. červen až sobota 3. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 13300,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Panorama
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 640 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v 3hvězdičkovém ubytování Panorama od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 28. června do čtvrtek 1. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5640,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 
  • 5 120 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 29. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 5120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 
  • 16 410 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 29. června do pondělí 5. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 16410,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 289 nalezených

Dovolenou Zillertal 3000 / Hintertux 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Zillertal 3000 / Hintertux levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zillertal 3000 / Hintertux nebo sekci dovolená s dětmi.