All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Zillertal 3000 / Hintertux 2022 - Zillertal 3000 / Hintertux 2022

Dovolená Zillertal 3000 / Hintertux 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal 3000 / Hintertux za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Zillertal 3000 / Hintertux. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Zillertal 3000 / Hintertux 2022

Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 19 208 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux, v místě Garni Auszeit (Pertisau am Achensee) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 22. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19208,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Panorama
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 190 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v 3hvězdičkovém ubytování Panorama od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 22. ledna do sobota 29. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 16190,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 5 cestovatelů).
Panorama
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 800 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v 3hvězdičkovém ubytování Panorama, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 22. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 16800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Panorama je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee)
★★★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 19 208 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux, v místě Garni Auszeit (Pertisau am Achensee) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Auszeit (Pertisau Am Achensee) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 23. ledna do neděle 30. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 19208,- Kč.
Apartmán Peterlerhof (Madseit)
★★
 
 • 6 450 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Peterlerhof (Madseit), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 6450,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Apartmány Josef (Juns)
★★
 • Klidná lokalita
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Zastávka skibusu
 
 • 5 300 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux, v místě Apartmány Josef (Juns) v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Josef (Juns) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 24. ledna do sobota 29. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5300,- Kč.
Ferienhof Zur Sonne
★★
 
 • 5 350 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v ?hvězdičkovém ubytování Ferienhof Zur Sonne, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5350,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Apartmány Josef (Juns)
★★
 • Klidná lokalita
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Zastávka skibusu
 
 • 4 240 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux, v místě Apartmány Josef (Juns) v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Josef (Juns) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 25. ledna do sobota 29. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4240,- Kč.
Ferienhof Zur Sonne
★★
 
 • 4 280 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Zillertal 3000 / Hintertux v ?hvězdičkovém ubytování Ferienhof Zur Sonne, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 25. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Apartmán Peterlerhof (Madseit)
★★
 
 • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Zillertal 3000 / Hintertux v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Peterlerhof (Madseit) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 27. ledna do pondělí 31. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5160,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 255 nalezených

Dovolenou Zillertal 3000 / Hintertux 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2022, dovolenou Tunisko 2022, dovolenou Turecko 2022/2023 nebo například dovolenou USA 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zillertal 3000 / Hintertux nebo sekci dovolená s dětmi.