All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Skiwelt Brixental    >    

Dovolená Skiwelt Brixental v září 2022 - Září v Rakousku

Dovolená Skiwelt Brixental v září 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v září 2022. Zájezdy Skiwelt Brixental za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Skiwelt Brixental v září 2022

Alte Post
★★★★
 
  • 4 170 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až neděle 4. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 275 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 4170,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Alte Post
★★★★
 
  • 4 170 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. září do úterý 6. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 277 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 4170,- Kč.
Alte Post
★★★★
 
  • 4 170 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. září až středa 7. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 278 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 4170,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Alte Post
★★★★
 
  • 11 120 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 7. září do čtvrtek 15. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 281 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 11120,- Kč.
Alte Post
★★★★
 
  • 8 340 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 7. září až úterý 13. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 281 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 8340,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Alte Post
★★★★
 
  • 4 170 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 8. září do neděle 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 282 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 4170,- Kč.
Alte Post
★★★★
 
  • 12 510 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. září až úterý 20. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 285 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 12510,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Alte Post
★★★★
 
  • 4 170 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 15. září do neděle 18. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 289 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 4170,- Kč.
Alte Post
★★★★
 
  • 4 170 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alte Post, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 17. září až úterý 20. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 291 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 4170,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Feldwebel
★★★★
 
  • 8 761 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2022 v resortu Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Feldwebel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 17. září do sobota 24. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 291 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8761,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 19 nalezených

Ads

Dovolenou Skiwelt Brixental 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Keňa září, Kuba září, Kypr září nebo například dovolenou Maďarsko září? Další možností je třeba Madeira září.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Skiwelt Brixental nebo sekci dovolená s dětmi.