Lyžování|Dovolená|Last Minute

Zájezdy do Rakouska - Rakousko 2022/2023

Aktuální nabídka zájezdů do Rakouska autobusem a letecky 2022/2023. Levné Last Minute zájezdy do Rakouska autokarem a letadlem. Rakousko 2022/2023.

Zájezdy do Rakouska 2022/2023

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Vánoce ve Vídni, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 10. prosinec až sobota 10. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 5 dní za aktuální cenu 480,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Zájezdy do Rakouska - Rakousko 2022/2023
Vánoce ve Vídni
★★
 
 • 480 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Vánoce ve Vídni od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 11. prosince do neděle 11. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 6 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 480,- Kč.
Zájezdy do Rakouska 2022/2023
Vánoce ve Vídni
★★
 
 • 480 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Burgenland v ?hvězdičkovém ubytování Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 13. prosinec až úterý 13. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 8 dní za aktuální cenu 859,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Zájezdy do Rakouska - Rakousko 2022/2023 - Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni
Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni
★★
 
 • 859 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Vánoce ve Vídni od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. prosince do soboty 17. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 12 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 480,- Kč.
Zájezdy do Rakouska - Rakousko 2022/2023 - Vánoce ve Vídni
Vánoce ve Vídni
★★
 
 • 480 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Vánoční dárky z Primarku, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 17. prosinec až sobota 17. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 12 dní za aktuální cenu 440,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Zájezdy do Rakouska - Rakousko 2022/2023 - Vánoční dárky z Primarku
Vánoční dárky z Primarku
★★
 
 • 440 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Burgenland v ?hvězdičkovém ubytování Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 20. prosince do úterý 20. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 859,- Kč.
Zájezdy do Rakouska 2022/2023 - Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni
Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni
★★
 
 • 859 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Bad Gastein v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní lyžování Bad Gastein, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 7. leden až sobota 7. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 33 dní za aktuální cenu 1190,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, poznávací, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.


Program

Odjezd v pozdních nočních hodinách dle nástupního místa. Příjezd do Bad Gastein v ranních hodinách / 07:30 cca. Následuje čas na převlečení a přípravu na celodenní lyžování. Autobus vás vysadí hned u sjezdovek, tedy můžete využít zázemí autobusu i během dne. Sraz u autobusu v 16:30, abyste měli čas si vychutnat horný svařený nápoj. Odjezd autobusu cca 17:00.
O areálu:
Skiareál Stubnerkogel v obci Bad Gastein neslibuje jen dechberoucí 360° panoramatický výhled na okolní horskou krajinou, ale zároveň má pro každého lyžaře něco. Vrcholem je mimořádný, 140 metrů dlouhý visutý most, který ční nad 28 metrů vysokou propastí. Visutý most patří k těm nejvýše položeným v celé Evropě a je zárukou adrenalinu i rozklepaných kolen, a navíc nabízí snový výhled na hory, které horu obklopují. Vyhlídková plošina Glocknerblick leží v bezprostřední blízkosti horní stanice lanovky Stubnerkogelbahn a je opravdu neobyčejná. Jak její jméno napovídá, naskytne se Vám z ní v zimě i v létě snový výhled na Großglockner, nejvyšší horu Rakouska, sahající do výšky 3.798 metrů nad mořem.
Ve skiareálu Schlossalm v obci Bad Hofgastein si na své přijde každý: ať už hledá akci nebo zábavu na funslope či závodění na Skimovie – permanentní závodní trase s videozáznamem. Funslope meří 650 metrů a ve skiareálu Schlossalm pobaví celou rodinu. Najdete na ní spoustu kickers, butter-boxů, tunel i zábavné parkury a spolu se Skimovie patří k oblíbeným atrakcím ve skiareálu Schlossalm. Freerideři, kteří hledají zábavu mimo sjezdovku, rovněž nepřijdou zkrátka. Kromě mnoha freeridových svahů se zde nachází i oficiální lyžařská trasa, bez nebezpečí laviny.
Ta začíná přímo u horní stanice lanové dráhy Kaserebenbahn a vede do lyžařského centra Angertal. Před nástupem na lyžařskou trasu Katstall se, stejně jako ve Sportgasteinu, nachází Freeride Info Base, která sportovcům podá potřebné informace. U náročnějších lyžařů je obzvlášť oblíbená Hohe Scharte Nord – s délkou 10,4 km a převýšením 1.440 výškových metrů je jedním z nejdelších sjezdů ve východní části Alp. Široké sjezdovky a sjezdy zajistí prvotřídní lyžařské potěšení a díky Schlossalmbahn jsou dostupné non-stop a ještě rychleji.
(Zdroj: https://www.skiamade.com/cs/Skiarealy/Gastein/Schlossalm-Stubnerkogel)

Cena zahrnuje

 • Dopravu z Prahy do lyžařského střediska Bad Gastein - Schlossalm-Stubnerkogel
 • Přepravu jednoho páru lyží, lyžařských bot a holí
 • Služby technického průvodce
 • Teplý nápoj po lyžování zdarma
 • 1 palubní tašku k přepravě

Cena nezahrnuje

 • Cena 1denního skipasu se skupinovou slevou: 58,50 € dospělá osoba, vratnou zálohu na skipas 3,- €, částka za skipas (včetně vratné zálohy) se bude vybírat v autobuse (z důvodu dosažení této ceny. Plná cena skipasu je 60,50 €. Skipas již klient vrací sám).
 • DĚTI ROČNÍKU 2006-2015 platí 20€ a mládež ročníky 2003-2005 platí 30€
 • Cestovní a úrazové pojištění
Poplatek za skipas je vybírám průvodcem v autobuse. Mějte nachystanou částku přesně. U průvodce není možné platit kartou. Pokud budete hradit kartou na místě, pak Vám nebude na pokladně poskytnuta skupinová cena.

Nástup / Výstup

PRAHA – 23:00 HOD (pátek) PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV – 23:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR – 00:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 1:30 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Zájezdy do Rakouska 2022/2023 - Jednodenní lyžování Bad Gastein
Jednodenní lyžování Bad Gastein
★★
 
 • 1 190 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, Ferienalm Schladming, v místě Ferienalm Schladming v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienalm Schladming od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 11. ledna do soboty 14. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 37 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 8740,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Ferienalm Schladming je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 37 cestovatelů).


Popis Ubytování

V pokojích je samostatná koupelna (sprcha, WC a fén), balkon / terasa, rádio, TV a trezor. Příjezd možný od 15 hodin, odjezd do 10 hodin.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází recepce, lobby, salonek, lyžárna, výtah, jídelna, restaurace s barem a terasa.

Parkování

Parkovat lze zdrama u hotelu.

Lyžování

Hotel je 1 km od lanovky Planai, která je součástí rušné lyžařské houpačka, která vede přes čtyři vrcholy Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm a má 123 km sjezdovek. V dojezdové vzdálenosti se pak nacházejí menší, komornější střediska Galsterbergalm, Fageralm, Stoderzinken a Ramsau s ledovecem Dachstein. V celé oblasti se nacházejí sjezdovky všech obtížností dohromady meřící 236 km. Lyžovat se zde dá od konce listopadu do půlky dubna. Ramsau je ideálním výchozím bodem pro běžecké lyžování. Od zdejšího stadionu se rozbíhá ohromná síť 220 km pravidelně upravovaných tratí, které jsou uspořádané do více než 10 okruhů různých délek, obtížností a převýšení.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou buferu.

Zábava

Sjezdové a běžecké lyžování. Snowboarding. Turistika. Rafting a tubing na řekách. Biking.

Pro děti

Možnost zapůjčení dětské postýlky (5 Eur za noc).

Pro handicapované

Bezbariérový přístup není možný.

Internet

Připojení k internetu zdarma pomocí WiFi.

Platební karty

Možnost platby kreditní i debetní kartou MasterCard, VISA, American Express a Diners Club.

Okolí

V okolí se nachází mnoho vodopádů, soutězek a jezero Duisitzkarsee. Jednou z největších atrakcí oblasti je SkyWalk - 17 m dlouhá panoramatická plošina, která je vysunutá do „volného“ prostoru a navíc s prosklenou podlahou.

Zájezdy do Rakouska 2022/2023 - Ferienalm Schladming
Ferienalm SchladmingDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Lednička
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Zastávka skibusu
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 8 740 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Neue Post, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 11. leden až sobota 14. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 37 dní za aktuální cenu 7490,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Zájezdy do Rakouska 2022/2023 - Neue Post
Neue Post
★★★
 
 • 7 490 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Kaprun / Zell am See v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní lyžování Kaprun od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 14. ledna do soboty 14. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 40 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, poznávací, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 1150,- Kč.
Jednodenní lyžování Kaprun
Jednodenní lyžování Kaprun
★★
 
 • 1 150 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 61 nalezených

Dovolenou Rakousko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko zájezdy, Seychely zájezdy, Slovensko zájezdy nebo například dovolenou Slovinsko zájezdy? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal