All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Vídeň    >    

Kugel Rakousko

Kugel - Vídeň v Rakousku 2021 / 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Kugel v Rakousku v lokalitě Vídeň. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v rakouské lokalitě Vídeň 2021 / 2022.

Kugel Rakousko

Kugel
★★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 860 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až úterý 14. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 5 900 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. prosince do pondělí 13. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 860 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až čtvrtek 16. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 5 900 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 14. prosince do pátek 17. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 860 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 14. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 860 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do středa 22. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7860,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 860 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. prosinec až pondělí 27. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 5 990 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do pátek 4. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 91 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 4 070 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až pátek 4. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 92 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4070,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 2 040 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 8. března do středa 9. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 98 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 4 070 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 11. březen až neděle 13. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 101 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4070,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 2 040 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do neděle 13. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 102 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 4 070 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 15. březen až čtvrtek 17. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 105 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4070,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 990 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 16. března do neděle 20. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 106 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 59 cestovatelů).
  Kugel
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 2 040 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (59 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kugel, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. březen až čtvrtek 17. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 106 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 59 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Kugel je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  > Další termíny

  Dovolenou Vídeň 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Turecko 2021, dovolenou USA 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Albánie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Vídeň nebo sekci dovolená s dětmi.