Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v únoru 2021

Gasthof Traube Ve Fliessu
Dovolená Rakousko 2021 - Serfaus / Fiss / Ladis v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Traube Ve Fliessu, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8160,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Gasthof Traube Ve Fliessu
Dovolená Rakousko 2021 - Serfaus / Fiss / Ladis v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Traube Ve Fliessu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6120,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Harmony Hotel Harfenwirt
Dovolená Rakousko 2021 - Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Harmony Hotel Harfenwirt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety v aktuální ceně 12320,- Kč.
 
Ferienclub Bellevue
Dovolená Rakousko 2021 - Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienclub Bellevue, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 249 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 8070,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt
Dovolená Rakousko 2021 - Dolní Rakousko v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 249 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10758,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel-Pension Hubertus
Dovolená Rakousko 2021 - Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hotel-Pension Hubertus, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % v aktuální ceně 8705,- Kč.
 
Penzion Ortner
Dovolená Rakousko 2021 - Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Ortner, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4720,- Kč.
 • Bar
 
Hotel-Pension Hubertus
Dovolená Rakousko 2021 - Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hotel-Pension Hubertus, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % v aktuální ceně 4352,- Kč.
 
Apartmánový Dům Bogensperger
Dovolená Rakousko 2021 - Obertauern v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Bogensperger, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2033,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko 2021 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2945,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 158 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal