Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku - únor 2019. Zájezdy do Rakouska v únoru 2019 za nejvýhodnější ceny.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko únor 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v únoru - Rakousko 2019

Kirchenwirt
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Kirchenwirt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až pondělí 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 4791,- Kč.
 
Almhütte
Dovolená Rakousko 2019 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Almhütte, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až neděle 3. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1617,- Kč.
 
Apartmány Poker
Dovolená Rakousko 2019 - Tauplitz v 3.5hvězdičkovém ubytování Apartmány Poker, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až pondělí 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6990,- Kč.
 
Appartments Dolling
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartments Dolling, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až čtvrtek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2365,- Kč.
 
Gasthaus Falbesoner
Dovolená Rakousko 2019 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Gasthaus Falbesoner, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až středa 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4223,- Kč.
 
Gasthaus Falbesoner
Dovolená Rakousko 2019 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Gasthaus Falbesoner, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až pondělí 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2874,- Kč.
 
Gasthof Kirchenwirt / Gosau
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Gasthof Kirchenwirt / Gosau, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až pondělí 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5480,- Kč.
 
Gasthof Reitherhof
Dovolená Rakousko 2019 - Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Reitherhof, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až středa 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4973,- Kč.
 
Gletschermühle
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Gletschermühle, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až pondělí 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5478,- Kč.
 
Heritage Hallstatt
Dovolená Rakousko 2019 - Dachstein West v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Heritage Hallstatt, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 1. únor až středa 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14832,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 757 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal