All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Rakousku - únor 2022

Dovolená Rakousko v únoru 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v únoru 2022. Zájezdy Rakousko za nejvýhodnější ceny online.

Rakousko v únoru 2022

Wasserfall
★★★
👍👍👍👍👍
 • 12 027 Kč
 • 9 261 Kč
 • - 23 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (93 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Wasserfall, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až úterý 8. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 132 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 23 %, aktuálně v ceně 9261,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wasserfall je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Alpenhaus Kaprun
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 44 880 Kč
  • 38 148 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (9 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenhaus Kaprun od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do neděle 13. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 38148,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wasserfall
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 11 760 Kč
  • 10 584 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (93 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Wasserfall, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až středa 9. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 132 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 10584,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wasserfall je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Krimmlerfälle
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 9 640 Kč
  • 9 158 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (45 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Zillertal Arena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krimmlerfälle od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do sobota 5. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 9158,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Post
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 9 993 Kč
  • 9 493 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (181 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Post, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až neděle 6. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 132 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 9493,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány Alpine Living
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bezbariérový přístup
  • Lednička
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 3 708 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (15 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Nádherné ubytování v srdci hor, s výhledem na Dachstein. V blízkém okolí restaurace, kavárny, pekárna.

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Schladming / Dachstein, v místě Apartmány Alpine Living v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do pátek 4. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3708,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Baranek
  ★★
   
  • 6 824 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Kaprun / Zell am See v ?hvězdičkovém ubytování Baranek, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až neděle 6. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 132 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6824,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Blueberry Apartments
  ★★
   
  • 3 889 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Saalbach / Hinterglemm v ?hvězdičkovém ubytování Blueberry Apartments od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3889,- Kč.
  Blueberry Apartments
  ★★
   
  • 5 445 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v ?hvězdičkovém ubytování Blueberry Apartments, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až úterý 8. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 132 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5445,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Gasthof Kirchenwirt
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Dětský koutek
  • Hotelová restaurace
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 10 500 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (179 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Skvělé po všech stránkách. Vynikající ubytování a velmi příjemný personál.

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Dachstein West, v místě Gasthof Kirchenwirt v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Kirchenwirt od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 1495 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie únor, Jordánsko únor, Kanárské ostrovy únor nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy únor? Další možností je třeba Kuba únor.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.