All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Termály v Rakousku - Rakousko 2021

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v termálech za nejlepší ceny online. Termály v Rakousku s ubytováním. All Inclusive pobyty a Last Minute zájezdy do termálních lázních. Slevy pro seniory. Rakousko 2021.

Termály Rakousko 2021

Norica Therme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 740 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pondělí 28. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Norica Therme je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Norica Therme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 27 260 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do neděle 4. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27260,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Norica Therme
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 45 742 Kč
 • 42 540 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až sobota 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 42540,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Norica Therme je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Norica Therme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 27 860 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 28. června do úterý 6. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27860,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Norica Therme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 740 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až pátek 2. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Norica Therme je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Reduce Hotel Thermal
  ★★★★
   
  • 12 661 Kč

  Detail

  Dovolená Burgenland, v 4hvězdičkovém ubytování - Reduce Hotel Thermal s délkou 4 dní, v termínu 1. červenec 2021 až 4. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 12661 Kč.
  Norica Therme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 47 355 Kč
  • 44 040 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až čtvrtek 15. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 44040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Norica Therme je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Norica Therme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 47 870 Kč
  • 44 040 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. července do sobota 17. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 44040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Norica Therme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 340 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až úterý 6. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7340,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Norica Therme je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Norica Therme
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 43 880 Kč
  • 40 370 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Norica Therme od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 6. července do neděle 18. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 40370,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 111 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.