Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Tauplitz 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Tauplitz za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Tauplitz. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Tauplitz - Tauplitz 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tauplitz a Last Minute zájezdy

Ausseerland (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Ausseerland (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1960,- Kč.
 
Ausseerland (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Ausseerland (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6860,- Kč.
 
Bungalovy Hollam
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Bungalovy Hollam, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3640,- Kč.
 
Bungalovy Hollam
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Bungalovy Hollam, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1560,- Kč.
 
Penzion Walter - Tauplitz
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Walter - Tauplitz, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3060,- Kč.
 
Ausseerland (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Ausseerland (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chaty Alpenparks Hagan Lodge Altaussee, Tauplitz, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2373,- Kč.
 
Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Berghof Tauplitzalm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 9059,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Berghof Tauplitzalm, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5730,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Berghof Tauplitzalm, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8810,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 299 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Tauplitz podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal