Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v Rakousku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Rakousku levně. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko Super Last Minute - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Rakousko Super Last Minute podle termínu

Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 19880,- Kč.
 
Aparthotel Bellevue
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Bellevue, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5502,- Kč.
 
Apartmány Mariandl,Piesendorf
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mariandl,Piesendorf, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až pátek 23. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1503,- Kč.
 
Apartmány Regina, Zell Am Ziller
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Regina, Zell Am Ziller, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až pátek 23. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální ceně 927,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Carpe Solem (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Carpe Solem (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až pondělí 26. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2241,- Kč.
 
Explorer Hotel Hinterstoder
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Explorer Hotel Hinterstoder, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4530,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 17750,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, v aktuální ceně 10360,- Kč.
 
Ferienwelt Kristall (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až pátek 23. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3712,- Kč.
 
Flattach, Zima, Sporthotel Mölltal***
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Zima, Sporthotel Mölltal***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až čtvrtek 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 554 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal