Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v Rakousku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Rakousku levně. Rakousko 2021 / 2022.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko Super Last Minute - Rakousko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Rakousko Super Last Minute podle termínu

Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až úterý 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 3085,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až úterý 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 2267,- Kč.
 
Dachstein
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Dachstein West v 2hvězdičkovém ubytování Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 3006,- Kč.
 
Judenplatz
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Judenplatz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 4924,- Kč.
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 3023,- Kč.
 
Wieden
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Wieden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 3118,- Kč.
 
Appartement Rose
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Appartement Rose, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 3591,- Kč.
 
Kampstrasse
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Kampstrasse, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 2509,- Kč.
 
Gasthof Musikantenwirt - Annaberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Annaberg v 2hvězdičkovém ubytování Gasthof Musikantenwirt - Annaberg, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až pondělí 18. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2730,- Kč.
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 3779,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 841 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal