Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2023    >    

Dovolená Štýrsko 2023

Dovolená Štýrsko 2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Štýrsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Štýrsko 2023

Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Štýrsko v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Stockerwirt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. únor až úterý 14. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 7670,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 40 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Gasthof Stockerwirt 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Štýrsko 2023
Gasthof StockerwirtDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 670 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (40 hodnocení)
Dovolená v Rakousku na jaře 2023 v lokalitě Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hoflehnerhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 18. března do úterý 21. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 40 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 14313,- Kč.
Dovolená Štýrsko 2023
Hoflehnerhof
★★★★
 
 • 14 313 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na jaře 2023 v letovisku Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Prázdninový Areál Bella Austria, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 26. květen až čtvrtek 1. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 109 dní za aktuální cenu 3235,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Prázdninový Areál Bella Austria 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Štýrsko 2023 - Prázdninový Areál Bella Austria
Prázdninový Areál Bella AustriaDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 235 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Rakousku na jaře 2023 v lokalitě Štýrsko, Alpenrose (Tauplitz), v místě Alpenrose (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrose (Tauplitz) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 28. května do středy 31. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 111 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5050,- Kč.
Dovolená Štýrsko 2023 - Alpenrose (Tauplitz)
Alpenrose (Tauplitz)
★★★
 
 • 5 050 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2023 v letovisku Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Prázdninový Areál Bella Austria, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 8. červen až pondělí 12. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 122 dní za aktuální cenu 2185,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Prázdninový Areál Bella Austria 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Štýrsko 2023 - Prázdninový Areál Bella Austria
Prázdninový Areál Bella AustriaDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 2 428 Kč
 • 2 185 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v létě 2023 v lokalitě Štýrsko v ?hvězdičkovém ubytování Dachstein - Ramsau Am Dachstein od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 18. června do soboty 24. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou formou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7620,- Kč.
  Dovolená Štýrsko 2023 - Dachstein - Ramsau Am Dachstein
  Dachstein - Ramsau Am Dachstein
  ★★
   
  • 7 620 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2023 v letovisku Štýrsko, Alpenrose (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrose (Tauplitz), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 22. červen až pondělí 26. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 136 dní za aktuální cenu 5050,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená Štýrsko 2023 - Alpenrose (Tauplitz)
  Alpenrose (Tauplitz)
  ★★★
   
  • 5 050 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Štýrsko, Alpenrose (Tauplitz), v místě Alpenrose (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrose (Tauplitz) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 5. července do soboty 8. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 149 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6110,- Kč.
  Dovolená Štýrsko 2023 - Alpenrose (Tauplitz)
  Alpenrose (Tauplitz)
  ★★★
   
  • 6 110 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Štýrsko v ?hvězdičkovém ubytování Dachstein - Ramsau Am Dachstein, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 11. červenec až pátek 14. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 155 dní za aktuální cenu 4320,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená Štýrsko 2023 - Dachstein - Ramsau Am Dachstein
  Dachstein - Ramsau Am Dachstein
  ★★
   
  • 4 320 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Štýrsko, Alpenrose (Tauplitz), v místě Alpenrose (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrose (Tauplitz) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 14. července do pondělí 17. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 158 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6110,- Kč.
  Alpenrose (Tauplitz)
  Alpenrose (Tauplitz)
  ★★★
   
  • 6 110 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

  Dovolenou Štýrsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Dominikánská republika 2023, dovolenou Egypt 2023, dovolenou Francie 2023/2024 nebo například dovolenou Chorvatsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Itálie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Štýrsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.