All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Štýrsko 2021 - Štýrsko 2021

Dovolená Štýrsko 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Štýrsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Štýrsko 2021

Jufa Donnersbachwald
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 680 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Štýrsko v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Donnersbachwald, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Jufa Donnersbachwald je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Intercityhotel Graz
★★★★
 
 • 3 862 Kč

Detail

Dovolená Štýrsko levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Intercityhotel Graz s délkou 4 dní, v termínu 5. srpen 2021 až 8. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3862 Kč.
Jufa Altaussee
★★★
 
 • 13 380 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Štýrsko v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Altaussee, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jufa Donnersbachwald
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 350 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Štýrsko v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Donnersbachwald od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7350,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Jufa Bad Aussee
★★★
 
 • 9 850 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Štýrsko v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Bad Aussee, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9850,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Prázdninový Areál Bella Austria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (12 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Prázdninový Areál Bella Austria od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Schloss Seggau
★★★★
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 13 019 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Štýrsko, v místě Schloss Seggau v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Schloss Seggau, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13019,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jufa Tieschen
★★★
 • 6 489 Kč
 • 6 165 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Štýrsko v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Tieschen od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. srpna do čtvrtek 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 6165,- Kč.
  Jufa Donnersbachwald
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 560 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Štýrsko v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Donnersbachwald, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až středa 25. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7560,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Jufa Donnersbachwald je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány Strasser
  ★★
   
  • 5 600 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Štýrsko v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Strasser od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 20. srpna do pátek 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 19 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5600,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 85 nalezených

  Dovolenou Štýrsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Štýrsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Štýrsko nebo sekci dovolená s dětmi.