Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Štýrsko 2023/2024

Dovolená Štýrsko 2023/2024. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Štýrsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Štýrsko 2023/2024

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Prázdninový Areál Bella Austria, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 27. září až sobota 30. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 1415,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 15 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Prázdninový Areál Bella Austria 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Štýrsko 2023/2024
Prázdninový Areál Bella Austria
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 415 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Therme Nova (Köflach) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 28. září do neděle 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 10042,- Kč.
Dovolená Štýrsko 2023/2024
Therme Nova (Köflach)
★★★★
 
 • 10 042 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 3. říjen až středa 4. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní za aktuální cenu 5760,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Štýrsko 2023/2024 - Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel
Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel
★★★★
 
 • 5 760 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maiers Oststeirischer (Söchau) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 8. října do čtvrtka 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 8193,- Kč.
Dovolená Štýrsko 2023/2024 - Maiers Oststeirischer (Söchau)
Maiers Oststeirischer (Söchau)
★★★★
 
 • 8 193 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Stigenwirth, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 14. říjen až čtvrtek 19. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 22 dní za aktuální cenu 9450,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Štýrsko 2023/2024 - Stigenwirth
Stigenwirth
★★★★
 
 • 9 450 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 17. října do pátku 20. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 16416,- Kč.
Dovolená Štýrsko 2023/2024 - Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel
Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel
★★★★
 • 17 280 Kč
 • 16 416 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Štýrsko, Narzissen Vital Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Narzissen Vital Resort, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 19. říjen až neděle 22. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní za aktuální cenu 9400,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená Štýrsko 2023/2024 - Narzissen Vital Resort
  Narzissen Vital Resort
  ★★★★
   
  • 9 400 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Stigenwirth od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. října do čtvrtka 26. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 29 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 9450,- Kč.
  Dovolená Štýrsko 2023/2024 - Stigenwirth
  Stigenwirth
  ★★★★
   
  • 9 450 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Štýrsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 22. říjen až čtvrtek 26. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 30 dní za aktuální cenu 16040,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená Štýrsko 2023/2024 - Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel
  Falkensteiner Genuss & Wohlfühlhotel Mühlviertel
  ★★★★
   
  • 16 040 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Štýrsko, Narzissen Vital Resort, v místě Narzissen Vital Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Narzissen Vital Resort od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 25. října do pátku 27. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 33 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2835,- Kč.
  Narzissen Vital Resort
  Narzissen Vital Resort
  ★★★★
   
  • 2 835 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

  Dovolenou Štýrsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mexiko 2023, dovolenou Německo 2023, dovolenou Omán 2023/2024 nebo například dovolenou Polsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Portugalsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Štýrsko nebo sekci dovolená s dětmi.