Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Hotel Brennerspitz S Bazénem – Neustift s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Rakousku v lokalitě Stubaital - Hotel Brennerspitz S Bazénem – Neustift. Last Minute pobyty v rakouské lokalitě Stubaital 2019/2020.

Rakouskem.cz    >    
Stubaital    >    

Hotel Brennerspitz S Bazénem – Neustift

Vyhledávání zájezdů

Hotel Brennerspitz S Bazénem – Neustift podle termínu

Hotel Brennerspitz
Dovolená Rakousko 2019 - Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 19. listopad až pondělí 25. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11700,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2019 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 17. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14870,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. leden až pondělí 13. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16550,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17470,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15230,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 7. únor až pátek 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 19040,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. únor až pondělí 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 172 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11030,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 14. únor až čtvrtek 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16540,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. únor až čtvrtek 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8270,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Stubaital podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal