Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2022    >    

Dovolená Stubaital 2022

Dovolená Stubaital 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Stubaital. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Stubaital 2022

Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 29. květen až čtvrtek 2. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 5650,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 25 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Alphof 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2022
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 650 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (25 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. června do neděle 5. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5550,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Alphof je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 25 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2022
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 550 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (25 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 3. červen až pondělí 6. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 5520,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 25 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Alphof 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2022 - Alphof
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 520 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (25 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do pondělí 6. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5000,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 21 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2022 - Brennerspitz
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 000 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až čtvrtek 9. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 12500,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 21 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2022 - Brennerspitz
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 500 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do úterý 7. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7500,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 21 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2022 - Brennerspitz
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 500 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 6. červen až pátek 10. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 10000,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 21 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2022 - Brennerspitz
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 000 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 6. června do neděle 12. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 9936,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Alphof je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 25 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2022 - Alphof
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 936 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (25 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2022 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 6. červen až pátek 10. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 7360,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 25 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Alphof 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2022 - Alphof
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 360 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (25 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v létě 2022 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 7. června do neděle 12. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 12500,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 21 cestovatelů).
Brennerspitz
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 500 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Dovolenou Stubaital 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2022, dovolenou Kuba 2022, dovolenou Kypr 2022/2023 nebo například dovolenou Maďarsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Stubaital nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal