All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Stubaital 2021 / 2022 - Stubaital 2021 / 2022

Dovolená Stubaital 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Stubaital. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Stubaital 2021 / 2022

Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 790 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 130 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5130,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 10 850 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až čtvrtek 4. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 10850,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 17 360 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do pondělí 8. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 17360,- Kč.
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 19 530 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až sobota 13. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, aktuálně v ceně 19530,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 17 360 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 5. listopadu do sobota 13. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 17360,- Kč.
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 8 680 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 5. listopad až úterý 9. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 8680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 15 190 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. listopadu do sobota 13. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 15190,- Kč.
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 6 490 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. listopad až neděle 28. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 6490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Das Posthaus Stubai & Smart
★★★
 
  • 15 190 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Das Posthaus Stubai & Smart od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 26. listopadu do pátek 3. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 33 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 15190,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 32 nalezených

Ads

Dovolenou Stubaital 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Stubaital levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Stubaital nebo sekci dovolená s dětmi.