Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Stubaital 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Stubaital. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Stubaital - Stubaital 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Stubaital a Last Minute zájezdy

Hotel Alphof, Fulpmes
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof, Fulpmes, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12500,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18700,- Kč.
 
Hotel Almhof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almhof, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 11750,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Alphof Ve Fulpmesu
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof Ve Fulpmesu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Hotel Haas/Stubai
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Haas/Stubai, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18700,- Kč.
 
Hotel Alphof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, v aktuální ceně 12120,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Alphof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, v aktuální ceně 18180,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18700,- Kč.
 
Hotel Alphof, Fulpmes
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof, Fulpmes, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 10430,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Stubaital podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal