All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Stubaital 2021 - Stubaital 2021

Dovolená Stubaital 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Stubaital. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Stubaital 2021

Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 27 840 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 32 480 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do pondělí 16. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 32480,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 2 410 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2410,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 920 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13920,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 200 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Alphof je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 240 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7240,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 2 410 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2410,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 040 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Alphof
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 100 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Alphof je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Brennerspitz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 960 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 145 nalezených

Dovolenou Stubaital 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Stubaital levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Stubaital nebo sekci dovolená s dětmi.