Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Stubaital 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Stubaital. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Stubaital - Stubaital 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Stubaital a Last Minute zájezdy

Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12580,- Kč.
 
Apart Toscana
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Stubaital v hvězdičkovém ubytování Apart Toscana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3010,- Kč.
 
Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až úterý 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6975,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8370,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6200,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alphof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. květen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9284,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alphof Ve Fulpmesu - Stubaital, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. květen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6200,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3900,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz Neustift Im Stubaital, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5840,- Kč.
 
Hotel Brennerspitz **** - Léto 2021
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz **** - Léto 2021, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až úterý 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6405,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Stubaital podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal