Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2023    >    

Dovolená Stubaital 2023

Dovolená Stubaital 2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Stubaital. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Stubaital 2023

Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 6. únor až neděle 12. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 14910,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2023
BrennerspitzDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 910 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 12. února do úterý 21. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 22365,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2023
BrennerspitzDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 22 365 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Almhof, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 12. únor až neděle 19. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 19290,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Almhof 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2023 - Almhof
AlmhofDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 290 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 13. února do soboty 18. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12425,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2023 - Brennerspitz
BrennerspitzDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 425 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 15. únor až čtvrtek 23. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 19880,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 23 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Brennerspitz 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2023 - Brennerspitz
BrennerspitzDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 880 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 15. února do úterý 21. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 14910,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2023 - Brennerspitz
BrennerspitzDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 910 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Stubaital v 3hvězdičkovém ubytování Alphof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 16. únor až neděle 19. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní za aktuální cenu 7710,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 26 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Alphof 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Stubaital 2023 - Alphof
AlphofDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 710 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brennerspitz od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 16. února do pátku 24. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 19880,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Brennerspitz je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 23 cestovatelů).
Dovolená Stubaital 2023 - Brennerspitz
BrennerspitzDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 880 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Stubaital v ?hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Bärenbad, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 18. únor až sobota 25. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní za aktuální cenu 13580,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Stubaital 2023 - Alpengasthof Bärenbad
Alpengasthof Bärenbad
★★
 
 • 13 580 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Stubaital, Penzion Danler, v místě Penzion Danler v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Danler od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 21. února do soboty 25. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5160,- Kč.
Penzion Danler
Penzion Danler
★★
 • TV
 • Lednička
 • Domácí zvířata povolena
 • Internet zdarma
 
 • 5 160 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 138 nalezených

Dovolenou Stubaital 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Dominikánská republika 2023, dovolenou Egypt 2023, dovolenou Francie 2023/2024 nebo například dovolenou Chorvatsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Itálie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Stubaital nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.