All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená St. Anton 2021 / 2022 - St. Anton 2021 / 2022

Dovolená St. Anton 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku St. Anton za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy St. Anton. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená St. Anton 2021 / 2022

Kertess
★★★★
 
 • 35 035 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kertess, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 9. leden až neděle 16. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 77 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 35035,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Arlberg
★★★★
 
 • 31 886 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 15. ledna do sobota 22. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 83 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 31886,- Kč.
Hotel Karl Schranz
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 25 060 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě St. Anton, v místě Hotel Karl Schranz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Karl Schranz, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 83 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 25060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Kertess
★★★★
 
 • 20 020 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kertess od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 16. ledna do čtvrtek 20. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 84 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20020,- Kč.
Hotel Karl Schranz
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 29 890 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě St. Anton, v místě Hotel Karl Schranz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Karl Schranz, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 97 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 29890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Kertess
★★★★
 
 • 20 020 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kertess od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 30. ledna do čtvrtek 3. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 98 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20020,- Kč.
Kertess
★★★★
 
 • 35 035 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kertess, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. únor až neděle 13. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 105 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 35035,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Kertess
★★★★
 
 • 15 400 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kertess od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 17. února do neděle 20. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 116 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15400,- Kč.
Hotel Karl Schranz
★★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 30 933 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě St. Anton, v místě Hotel Karl Schranz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Karl Schranz, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 19. únor až sobota 26. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 118 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 30933,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Tirolerhof
★★★
 
 • 24 780 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu St. Anton v 3hvězdičkovém ubytování Tirolerhof od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. února do sobota 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 118 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 24780,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Ads

Dovolenou St. Anton 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např St. Anton levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená St. Anton nebo sekci dovolená s dětmi.