Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2023    >    

Dovolená St. Anton 2023

Dovolená St. Anton 2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku St. Anton za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy St. Anton. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená St. Anton 2023

Dovolená Rakousko v létě 2023 v letovisku St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kertess, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 15. červen až neděle 18. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 5908,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená St. Anton 2023
Kertess
★★★★
 
 • 5 908 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Rakousku v létě 2023 v lokalitě St. Anton, Hotel Karl Schranz, v místě Hotel Karl Schranz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Karl Schranz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. června do soboty 24. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 11242,- Kč.

Atributy: děti do 12 let, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.


Popis hotelu

Slunné, klidné místo s nádherným výhledem na scenérii hor. zařízení / atmosféra: pohodový, cílové publikum vhodné pro rodinu: sport

Vybavení hotelu

recepce: nástup od 14:00 hod., odhlášení do 11:00 hod. parkoviště: parkoviště - zdarma, hotelová kyvadlová doprava - zdarma obecné informace: hotelová hala / lobby, společenská místnost, výtah internet: WIFI v celý dům - zdarma gastronomie: snídaňová místnost, restaurace, bar domácí zvířata: domácí zvířata nejsou povolena platební metody: hotovost, debetní karta, Visa, Mastercard

Wellness zařízení

velikost wellness oblasti 430 m2, plocha bazénu: děti do 0 let. pouze ve společnosti dospělého, krytý bazén 45 m2, lázeňské centrum: děti do 12 let. pouze ve společnosti dospělého - zdarma, parní lázeň, sauna, infračervená kabina, relaxační místnost, masáže - volitelně za poplatek v resortu, solárium - nepovinné za poplatek v resortu

Pro rodiny

dětská postýlka - zdarma, vysoká židle - zdarma

Dovolená St. Anton 2023
Hotel Karl Schranz
★★★★
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Fitness
 • Zastávka skibusu
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 
 • 11 242 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2023 v letovisku St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 24. červen až čtvrtek 29. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní za aktuální cenu 10000,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená St. Anton 2023 - Arlberg
Arlberg
★★★★
 • 10 204 Kč
 • 10 000 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v Rakousku v létě 2023 v lokalitě St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. června do neděle 25. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 2000,- Kč.
  Dovolená St. Anton 2023 - Arlberg
  Arlberg
  ★★★★
  • 2 041 Kč
  • 2 000 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2023 v letovisku St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 25. červen až pondělí 26. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní za aktuální cenu 2000,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená St. Anton 2023 - Arlberg
  Arlberg
  ★★★★
   
  • 2 000 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku v létě 2023 v lokalitě St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 26. června do úterý 27. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 17 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2000,- Kč.
  Dovolená St. Anton 2023 - Arlberg
  Arlberg
  ★★★★
   
  • 2 000 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2023 v letovisku St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 27. červen až středa 28. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní za aktuální cenu 2000,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená St. Anton 2023 - Arlberg
  Arlberg
  ★★★★
   
  • 2 000 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku v létě 2023 v lokalitě St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 27. června do středy 5. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 16000,- Kč.
  Dovolená St. Anton 2023 - Arlberg
  Arlberg
  ★★★★
   
  • 16 000 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě 2023 v letovisku St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 27. červen až sobota 1. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní za aktuální cenu 8000,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená St. Anton 2023 - Arlberg
  Arlberg
  ★★★★
   
  • 8 000 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku v létě 2023 v lokalitě St. Anton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlberg od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 27. června do pátku 30. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6000,- Kč.
  Arlberg
  Arlberg
  ★★★★
   
  • 6 000 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 288 nalezených

  Dovolenou St. Anton 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mexiko 2023, dovolenou Německo 2023, dovolenou Omán 2023/2024 nebo například dovolenou Polsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Portugalsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená St. Anton nebo sekci dovolená s dětmi.