Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tauplitz v srpnu 2021. Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Rakousku. Tauplitz All Inclusive - pobyty Rakousko s ubytováním v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    
Tauplitz    >    

Dovolená Tauplitz v srpnu - Srpen v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tauplitz v srpnu 2021

Hotel Alpenrose V Tauplitz
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrose V Tauplitz, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Hotel Alpenrose V Tauplitz
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrose V Tauplitz, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Hotel Ausseerland - Bad Mitterndorf Léto
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tauplitz v hvězdičkovém ubytování Hotel Ausseerland - Bad Mitterndorf Léto, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3660,- Kč.
 
Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Berghof Tauplitzalm, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. srpen až neděle 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4775,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Animační programy
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Tauplitz podle měsíce odjezdu

Tauplitz All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal