Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Korutany v srpnu 2020. Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Rakousku. Korutany All Inclusive - pobyty Rakousko s ubytováním v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    
Korutany    >    

Dovolená Korutany v srpnu - Srpen v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Korutany v srpnu 2020

Hotel Hunguest Heiligenblut
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hunguest Heiligenblut, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až úterý 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 5370,- Kč.
 
Feriendorf Koralpe
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Feriendorf Koralpe, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 1935,- Kč.
 
Hotel Lavendel
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Hotel Lavendel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6475,- Kč.
 
Landhotel Post: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Landhotel Post: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Rad- Und Familienhotel Ariell
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Rad- Und Familienhotel Ariell, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7133,- Kč.
 
Flattach, Hotel Fraganter Wirt *** - Léto, Korutanská Karta
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Hotel Fraganter Wirt *** - Léto, Korutanská Karta , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4250,- Kč.
 
Hotel Lorena Ossiachersee
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lorena Ossiachersee, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8270,- Kč.
 
Hotel Nockresort
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Nockresort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické v aktuální ceně 26100,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld: Rekreační Pobyt 4
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld: Rekreační Pobyt 4 , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 7600,- Kč.
 
Rad- Und Familienhotel Ariell
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Rad- Und Familienhotel Ariell, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5349,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 86 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Korutany podle měsíce odjezdu

Korutany All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal