Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v srpnu 2020. ✅ Zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí v srpnu v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Zájezdy a dovolená Rakousko v srpnu - Srpen v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená v Rakousku 2020

Appartement Wieslbauer
Dovolená Rakousko 2020 - Flachau v hvězdičkovém ubytování Appartement Wieslbauer, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2512,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Appartements Haus Austria
Dovolená Rakousko 2020 - Flachau v hvězdičkovém ubytování Appartements Haus Austria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2817,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Appartements Pfisterhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal 3000 / Hintertux v hvězdičkovém ubytování Appartements Pfisterhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2157,- Kč.
 
Apparthotel Panorama
Dovolená Rakousko 2020 - Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Apparthotel Panorama, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11316,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko 2020 - Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12336,- Kč.
 
Hotel Bärolina V Serfaus
Dovolená Rakousko 2020 - Serfaus / Fiss / Ladis v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bärolina V Serfaus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až středa 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7680,- Kč.
 
Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10400,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až pondělí 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Hotel Schwaiger V Ebenu
Dovolená Rakousko 2020 - Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Schwaiger V Ebenu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až úterý 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Hotel Tannenhof *** Sup.
Dovolená Rakousko 2020 - Ischgl / Kappl v hvězdičkovém ubytování Hotel Tannenhof *** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11477,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 218 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal