Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v srpnu 2021

Hotel Kaiserhof **** Sup
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v hvězdičkovém ubytování Hotel Kaiserhof **** Sup, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 22967,- Kč.
 
Hotel Wasserfall *** - Léto 2021
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wasserfall *** - Léto 2021, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 9585,- Kč.
 
Harmony Hotel Harfenwirt
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Alpbachtal / Wildschönau v 3hvězdičkovém ubytování Harmony Hotel Harfenwirt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 9120,- Kč.
 
Appartement Regina
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Appartement Regina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 1244,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Erholungshotel Margarethenbad
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Erholungshotel Margarethenbad, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 6219,- Kč.
 
Hotel Amadeus-Micheluzzi
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Hotel Amadeus-Micheluzzi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 8477,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Amadeus-Micheluzzi
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Hotel Amadeus-Micheluzzi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 14832,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Almhof Lackner
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v hvězdičkovém ubytování Hotel Almhof Lackner, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 8490,- Kč.
 
Hotel Haflingerhof
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Alpbachtal / Wildschönau v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Haflingerhof, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 5256,- Kč.
 
Ferienhotel Alber *** - Léto 2021
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Ferienhotel Alber *** - Léto 2021, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5494,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3198 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal