Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Sölden Arena / Ötzal levně a dovolená Sölden Arena / Ötzal autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Sölden Arena / Ötzal

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sölden Arena / Ötzal 2018 a Last Minute zájezdy

Alpenaussicht
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenaussicht, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8217,- Kč.
 
Sölden, Pension Neururer*** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Sölden, Pension Neururer*** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až středa 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1370,- Kč.
 
Alpenaussicht
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenaussicht, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3287,- Kč.
 
Apartmánový Dům Holzknecht Längenfeld *** Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Holzknecht Längenfeld *** Léto, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2590,- Kč.
 
Landhaus Ennemoser
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Landhaus Ennemoser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2590,- Kč.
 
Alpenaussicht
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenaussicht, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až neděle 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11078,- Kč.
 
First Mountain Hotel Ötztal
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování First Mountain Hotel Ötztal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až čtvrtek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6458,- Kč.
 
Sölden, Hotel Erhart **** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Sölden, Hotel Erhart **** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až pondělí 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2950,- Kč.
 
Sölden, Pension Martina*** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Sölden, Pension Martina*** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu neděle 26. srpen až pondělí 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1230,- Kč.
 
Sölden, Pension Martina*** - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Sölden, Pension Martina*** - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pátek 31. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1230,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sölden Arena / Ötzal podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal