Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Rakousko se snídaní

Vyhledávání zájezdů

Rakousko se snídaní 2018

Sonnenhotel Zaubek
Dovolená Rakousko 2018 - Gerlitzen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhotel Zaubek, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % v aktuální ceně 7477,- Kč.
 
Penzion Pfandl Bad Ischl
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pfandl Bad Ischl, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Penzion Schweigerhof, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Schweigerhof, Ramsau Am Dachstein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 3900,- Kč.
 
Hotel Pension Schönblick *** Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Hotel Pension Schönblick *** Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8890,- Kč.
 
Hotel Bel-Ami
Dovolená Rakousko 2018 - Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bel-Ami, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15610,- Kč.
 
Hostinec Maier***
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hostinec Maier***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8050,- Kč.
 
Margit
Dovolená Rakousko 2018 - Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Margit, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9875,- Kč.
 
Garni Philipp
Dovolená Rakousko 2018 - Serfaus / Fiss / Ladis v 3hvězdičkovém ubytování Garni Philipp, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15968,- Kč.
 
Privátní Domy V St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michael Im Lungau, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Tirolerhof - Serfaus
Dovolená Rakousko 2018 - Serfaus / Fiss / Ladis v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tirolerhof - Serfaus, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 745 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal