Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Rakousko se snídaní

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rakousko se snídaní 2017/2018

Bergblick
Dovolená Rakousko 2017 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bergblick, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 2622,- Kč.
 
Haus Alpenblick
Dovolená Rakousko 2017 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Haus Alpenblick, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2301,- Kč.
 
Flattach, Gästehaus Maier***,
Dovolená Rakousko 2017 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Gästehaus Maier***, Speciální Balíčky Včetně Skipa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až pondělí 27. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7570,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko 2017 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až pátek 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Bad Goisern, Pension Bergblick,
Dovolená Rakousko 2017 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bad Goisern, Pension Bergblick, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až pátek 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Hotel Jufa Altaussee
Dovolená Rakousko 2017 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Altaussee, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 24. listopad až čtvrtek 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7810,- Kč.
 
Penzióny Pruggern
Dovolená Rakousko 2017 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Penzióny Pruggern, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 9072,- Kč.
 
Penzion Danler
Dovolená Rakousko 2017 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Penzion Danler, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až úterý 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Penzion Danler
Dovolená Rakousko 2017 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Penzion Danler, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 7931,- Kč.
 
Priváty A Statky Pruggern
Dovolená Rakousko 2017 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Priváty A Statky Pruggern, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 8197,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 793 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Copyright© Rakouskem.cz 2013-2017, všechna práva vyhrazena.