Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v Rakousku se snídaní za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Rakouska se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Rakousku letecky levně. Ubytování v Rakousku se stravou v ceně. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko se snídaní - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Rakousko se snídaní podle termínu

Basekamp
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Basekamp, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6528,- Kč.
 
Euro Youth Hotel Krone- Zima/Jaro
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Euro Youth Hotel Krone- Zima/Jaro, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1240,- Kč.
 
Explorer Hotel Hinterstoder
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Explorer Hotel Hinterstoder, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7860,- Kč.
 
Hotel Lenas Donau Ve Vídni
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lenas Donau Ve Vídni, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1060,- Kč.
 
Hotel Zeitgeist Ve Vídni
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Vídeň v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zeitgeist Ve Vídni, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5370,- Kč.
 
Kaprun, Pension Bergblick***, Zima
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Kaprun, Pension Bergblick***, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Pension Alpenrose
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Pension Alpenrose, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6490,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Pension Bergblick
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Pension Bergblick, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5875,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 3932 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal