Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Skiwelt Brixental levně a dovolená Skiwelt Brixental autem a autobusem 2018/2019. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Skiwelt Brixental

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Skiwelt Brixental 2018/2019 a Last Minute zájezdy

Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 25. září až čtvrtek 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2280,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až pátek 28. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2280,- Kč.
 
Appartements Scheffauer Hof
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Appartements Scheffauer Hof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až neděle 30. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 645,- Kč.
 
Gasthof Hauserwirt
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Gasthof Hauserwirt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až neděle 30. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2970,- Kč.
 
Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až sobota 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9450,- Kč.
 
Hotel Bichlingerhof
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bichlingerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až sobota 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9520,- Kč.
 
Hotel Berghof
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. říjen až neděle 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4710,- Kč.
 
Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 10. říjen až sobota 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4050,- Kč.
 
Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 13. říjen až středa 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal