Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Skiwelt Brixental 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Skiwelt Brixental. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Skiwelt Brixental - Skiwelt Brixental 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Skiwelt Brixental a Last Minute zájezdy

Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1042,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 1170,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 3120,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 1170,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pátek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 2340,- Kč.
 
Hotel Berghof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 10339,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Entalhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 2hvězdičkovém ubytování Entalhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3130,- Kč.
 
Das Resort Brixen
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Das Resort Brixen, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 5817,- Kč.
 
Alte Post Ellmau
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Alte Post Ellmau, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8470,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 298 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal