Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku - Skiwelt Brixental 2018 za nejlepší ceny online a Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Skiwelt Brixental 2018. Super Last Minute Skiwelt Brixental.

Rakouskem.cz    >    

Skiwelt Brixental 2018 - Super Last Minute Skiwelt Brixental

Vyhledávání zájezdů

Skiwelt Brixental podle termínu

Gasthof Hauserwirt
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Gasthof Hauserwirt, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. květen až neděle 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2970,- Kč.
 
Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 2. červen až středa 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5920,- Kč.
 
Schindlhaus
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Schindlhaus, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 2. červen až pátek 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4034,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 9. červen až středa 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4240,- Kč.
 
Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 9. červen až středa 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5920,- Kč.
 
Schindlhaus
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Schindlhaus, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 9. červen až pátek 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4034,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 10. červen až pátek 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5300,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 13. červen až sobota 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3180,- Kč.
 
Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof V Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 13. červen až sobota 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 15. červen až středa 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal