Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Skiwelt Brixental 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Skiwelt Brixental. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Skiwelt Brixental - Skiwelt Brixental 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Skiwelt Brixental a Last Minute zájezdy

Penzion Unterbräu V Hopfgartenu - All Inclusive
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Unterbräu V Hopfgartenu - All Inclusive, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 17. květen až čtvrtek 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6080,- Kč.
 
Appartments Im Schindlhaus
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Appartments Im Schindlhaus, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1620,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5500,- Kč.
 
Penzion Unterbräu V Hopfgartenu - All Inclusive
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Unterbräu V Hopfgartenu - All Inclusive, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3300,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4400,- Kč.
 
Penzion Unterbräu V Hopfgartenu - All Inclusive
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Unterbräu V Hopfgartenu - All Inclusive, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9120,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 10. červen až úterý 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6600,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červen až středa 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6600,- Kč.
 
Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Brixnerwirt V Brixen Im Thale, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal