Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Skiwelt Brixental 2018

Vyhledávání zájezdů

Last Minute dovolená Skiwelt Brixental a Skiwelt Brixental 2018

Hotel Pension Schönblick *** Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Hotel Pension Schönblick *** Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5810,- Kč.
 
Hotel Austria *** Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Austria *** Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12740,- Kč.
 
Sportresort Hohe Salve
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sportresort Hohe Salve, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 27314,- Kč.
 
Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až pátek 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7740,- Kč.
 
Sportresort Hohe Salve
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sportresort Hohe Salve, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 27314,- Kč.
 
Hotel-Pension Unterbräu *** Hopfgarten Im Brixental
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Hotel-Pension Unterbräu *** Hopfgarten Im Brixental, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10290,- Kč.
 
Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 31. leden až úterý 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7740,- Kč.
 
Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Kaiserblick V Breitenbachu, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 31. leden až pondělí 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6450,- Kč.
 
Sportresort Hohe Salve
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sportresort Hohe Salve, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. únor až neděle 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 11706,- Kč.
 
Resort Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2018 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Resort Brixen Im Thale, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 3. únor až sobota 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7955,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 146 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal