Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Skiwelt Brixental 2019 levně. Last Minute Skiwelt Brixental - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Rakousku 2019.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Skiwelt Brixental - Skiwelt Brixental 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Skiwelt Brixental a Last Minute zájezdy

Pension Niedermühlbichler, Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Pension Niedermühlbichler, Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5250,- Kč.
 
Hotel - Pension Unterbräu
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Hotel - Pension Unterbräu, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až sobota 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12340,- Kč.
 
Hotel Austria *** Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Austria *** Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až sobota 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10220,- Kč.
 
Hotel Bichlingerhof
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Hotel Bichlingerhof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. únor až neděle 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8595,- Kč.
 
Apartmánový Dům Christine ***, Brixen Im Thale
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Christine ***, Brixen Im Thale, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. únor až sobota 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7263,- Kč.
 
Hotel Austria *** Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Austria *** Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. únor až sobota 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10220,- Kč.
 
Hotel Berghof
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. únor až sobota 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 20720,- Kč.
 
Hotel - Pension Unterbräu
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Hotel - Pension Unterbräu, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až sobota 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12340,- Kč.
 
Hotel Berghof
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až sobota 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 20720,- Kč.
 
Appartements Im Schindlhaus *** Söll Am Wilden Kaiser
Dovolená Rakousko 2019 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Appartements Im Schindlhaus *** Söll Am Wilden Kaiser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. březen až sobota 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7420,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal