Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Skiwelt Brixental 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Skiwelt Brixental. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Skiwelt Brixental - Skiwelt Brixental 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Skiwelt Brixental a Last Minute zájezdy

Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2704,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2190,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1029,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2967,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2452,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3230,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2584,- Kč.
 
Hotel Berghof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4884,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Sportresort Hohe Salve
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sportresort Hohe Salve, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21510,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Gasthof Leamwirt
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gasthof Leamwirt, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 2590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 294 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal