Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Skiwelt Brixental 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Skiwelt Brixental. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Skiwelt Brixental - Skiwelt Brixental 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Skiwelt Brixental a Last Minute zájezdy

Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2463,- Kč.
 
Brixenthal
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Brixenthal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3483,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1678,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2098,- Kč.
 
Hotel Berghof
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5116,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 420,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 17. listopad až středa 18. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 420,- Kč.
 
Apartmány Christine
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Christine, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 838,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až středa 25. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1347,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2244,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 271 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Skiwelt Brixental podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal