Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Serfaus / Fiss / Ladis 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Serfaus / Fiss / Ladis za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Serfaus / Fiss / Ladis. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Serfaus / Fiss / Ladis - Serfaus / Fiss / Ladis 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Serfaus / Fiss / Ladis a Last Minute zájezdy

Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10113,- Kč.
 
Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13484,- Kč.
 
Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6742,- Kč.
 
Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10113,- Kč.
 
Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6742,- Kč.
 
Beauty & Vital Hotel Jennys Schlössl **** Sup.
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Hotel Jennys Schlössl **** Sup., s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 14025,- Kč.
 
Hotel Noldis
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Noldis, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 12636,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Amadeus Micheluzzi
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadeus Micheluzzi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12124,- Kč.
 
Amadeus Micheluzzi
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amadeus Micheluzzi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9093,- Kč.
 
Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Serfaus / Fiss / Ladis v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Beauty & Vital Jennys Schlössl (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6742,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 498 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Serfaus / Fiss / Ladis podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal