Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Semmering / Zauberg levně a dovolená Semmering / Zauberg autem a autobusem 2018/2019. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Semmering / Zauberg

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Semmering / Zauberg 2018/2019 a Last Minute zájezdy

Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 8. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5310,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 8. prosinec až pátek 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10620,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 8. prosinec až čtvrtek 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8850,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 8. prosinec až středa 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7080,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 9. prosinec až neděle 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 9. prosinec až pátek 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8850,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 9. prosinec až středa 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5310,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 9. prosinec až čtvrtek 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7080,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. prosinec až neděle 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10620,- Kč.
 
Alpengasthof Eichtbauer
Dovolená Rakousko 2018 - Semmering / Zauberg v hvězdičkovém ubytování Alpengasthof Eichtbauer, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 11. prosinec až sobota 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7080,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Semmering / Zauberg podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal