Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Hotel Almfrieden s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Rakousku v lokalitě Schladming / Dachstein - Hotel Almfrieden. Last Minute pobyty v rakouské lokalitě Schladming / Dachstein 2019.

Rakouskem.cz    >    
Schladming / Dachstein    >    

Hotel Almfrieden

Vyhledávání zájezdů

Hotel Almfrieden podle termínu

Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. červenec až pátek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8340,- Kč.
 
Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 14. srpen až středa 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14600,- Kč.
 
Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 13731,- Kč.
 
Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 8. září až středa 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až sobota 28. září, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13970,- Kč.
 
Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 22. září až neděle 29. září, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13970,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal