Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Alpenrock Schladming s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Alpenrock Schladming v Rakousku v lokalitě Schladming / Dachstein. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v rakouské lokalitě Schladming / Dachstein 2021.

Rakouskem.cz    >    
Schladming / Dachstein    >    

Alpenrock Schladming - Schladming / Dachstein 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Alpenrock Schladming - Schladming / Dachstein 2021

Apartmány Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpenrock Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 5477,- Kč.
 
Apartmány Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpenrock Schladming, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 2739,- Kč.
 
Hotel Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrock Schladming, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2802,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5876,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5876,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7250,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5876,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5450,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal