Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Schladming / Dachstein 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Schladming / Dachstein. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Schladming / Dachstein - Schladming / Dachstein 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein a Last Minute zájezdy

Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 4113,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 6170,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 7198,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Hotel Post, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Post, Ramsau Am Dachstein, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 7640,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Bowling
 • Wifi zdarma
 
Aparman Alpenrock (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Aparman Alpenrock (Ei), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6266,- Kč.
 
Ferienalm Schladming (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienalm Schladming (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12932,- Kč.
 
Post - Ramsau (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Post - Ramsau (Ei), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9995,- Kč.
 
Schladmingerhof (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Schladmingerhof (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6291,- Kč.
 
Ferienalm Schladming (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienalm Schladming (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6466,- Kč.
 
Hotel Post, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Post, Ramsau Am Dachstein, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5730,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Bowling
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 1364 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal