Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Schladming / Dachstein levně a dovolená Schladming / Dachstein autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Schladming / Dachstein

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein 2018 a Last Minute zájezdy

Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. srpen až sobota 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10500,- Kč.
 
Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. srpen až pátek 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6360,- Kč.
 
Hotel Berghof S Bazénem, Akce 7=6 Nocí Platby, All Incl.ligh
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof S Bazénem, Akce 7=6 Nocí Platby, All Incl.ligh, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až středa 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1930,- Kč.
 
Hotel Jufa, Schladming
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa, Schladming, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až čtvrtek 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3116,- Kč.
 
Jufa Schladming
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Jufa Schladming, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až pátek 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4920,- Kč.
 
Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6180,- Kč.
 
Hotel Jufa, Schladming
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa, Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až středa 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9339,- Kč.
 
Hotel & Romantikchalet Almfrieden
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel & Romantikchalet Almfrieden, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3940,- Kč.
 
Berghotel Dachstein – Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 2hvězdičkovém ubytování Berghotel Dachstein – Ramsau Am Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Gut Unterhof
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gut Unterhof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. srpen až neděle 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6446,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal