Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2023    >    

Dovolená Schladming / Dachstein 2023

Dovolená Schladming / Dachstein 2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Schladming / Dachstein. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Schladming / Dachstein 2023

Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Berghof, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 7. únor až středa 8. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 3990,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Berghof 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Schladming / Dachstein 2023
Berghof
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 990 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 7. února do pátku 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 6220,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 194 cestovatelů).
Dovolená Schladming / Dachstein 2023
Post
★★★
👍👍👍👍👍
 • 6 761 Kč
 • 6 220 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (194 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 7. únor až pátek 10. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 6870,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 194 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Post 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Schladming / Dachstein 2023 - Post
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 870 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (194 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 7. února do neděle 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 11450,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 194 cestovatelů).
  Dovolená Schladming / Dachstein 2023 - Post
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 450 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (194 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Savisalo, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 7. únor až pondělí 13. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 12050,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Savisalo 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Schladming / Dachstein 2023 - Savisalo
  Savisalo
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 12 050 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Post od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 7. února do úterý 14. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 14520,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Post je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 194 cestovatelů).
  Dovolená Schladming / Dachstein 2023 - Post
  Post
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 15 783 Kč
  • 14 520 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (194 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Savisalo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 7. únor až úterý 14. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 14050,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Savisalo 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Schladming / Dachstein 2023 - Savisalo
  Savisalo
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 14 050 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, Ferienalm Schladming, v místě Ferienalm Schladming v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienalm Schladming od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 7. února do pondělí 13. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 15540,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Ferienalm Schladming je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 37 cestovatelů).
  Dovolená Schladming / Dachstein 2023 - Ferienalm Schladming
  Ferienalm Schladming
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Lednička
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Tobogány
  • Klidná lokalita
  • Zastávka skibusu
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Hotelová restaurace
  • Internet zdarma
  • Kuchyňský kout
   
  • 15 540 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (37 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Berghof, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 8. únor až čtvrtek 9. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 3990,- CZK. Rekreace je se stravou formou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Berghof 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Schladming / Dachstein 2023 - Berghof
  Berghof
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Schladmingerhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 8. února do soboty 11. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7500,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Schladmingerhof je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 15 cestovatelů).
  Schladmingerhof
  Schladmingerhof
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 500 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (15 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 1412 nalezených

  Dovolenou Schladming / Dachstein 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2023, dovolenou Mexiko 2023, dovolenou Německo 2023/2024 nebo například dovolenou Omán 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Schladming / Dachstein nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.