Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Schladming / Dachstein levně a dovolená Schladming / Dachstein autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Schladming / Dachstein

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein 2018 a Last Minute zájezdy

Alpenhotel Erzherzog Johann
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Erzherzog Johann, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až sobota 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10883,- Kč.
 
Berghotel Dachstein – Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 2hvězdičkovém ubytování Berghotel Dachstein – Ramsau Am Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až sobota 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Hotel Rohrmooser Schlössl
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rohrmooser Schlössl, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až sobota 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9608,- Kč.
 
Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7450,- Kč.
 
Hotel Die Barbara
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Die Barbara, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5635,- Kč.
 
Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Jufa Schladming
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Jufa Schladming, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až úterý 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2680,- Kč.
 
Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. červen až středa 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Jufa Hotel Planneralm - Alpin-Resort
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Hotel Planneralm - Alpin-Resort, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až neděle 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Jufa Schladming
Dovolená Rakousko 2018 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Jufa Schladming, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 27. červen až pátek 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal