Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Schladming / Dachstein 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Schladming / Dachstein. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Schladming / Dachstein - Schladming / Dachstein 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein a Last Minute zájezdy

Alpenchalet Reiteralm
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Alpenchalet Reiteralm, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 2066,- Kč.
 
Ast032
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Ast032, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 3037,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4430,- Kč.
 
Hotel Berghof S Bazénem, Léto, Podzim
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof S Bazénem, Léto, Podzim, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima,Hotel Berghof***- Speciální Nabíd
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima,Hotel Berghof***- Speciální Nabíd, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až středa 11. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Hotel Pichlmayrgut
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pichlmayrgut, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9342,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Ast032
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Ast032, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 3037,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1718 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal