Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Schladming / Dachstein 2019 levně. Last Minute Schladming / Dachstein - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Rakousku 2019.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Schladming / Dachstein - Schladming / Dachstein 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein a Last Minute zájezdy

Hotel Hartweger S Bazénem – Haus Im Ennstal
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hartweger S Bazénem – Haus Im Ennstal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 19040,- Kč.
 
Penzion Stocker
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Penzion Stocker, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 29. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6360,- Kč.
 
Penzion Adlerhorst *, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v 1hvězdičkovém ubytování Penzion Adlerhorst *, Ramsau Am Dachstein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. leden až neděle 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3960,- Kč.
 
Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 5. únor až pátek 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9100,- Kč.
 
Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 6. únor až úterý 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18190,- Kč.
 
Hotel Eberlehnerhof Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eberlehnerhof Ramsau Am Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 8. únor až pátek 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13410,- Kč.
 
Aparthotel Ferienalm Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Ferienalm Schladming, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 10. únor až středa 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 30 % v aktuální ceně 6614,- Kč.
 
Hotel Post, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Post, Ramsau Am Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 10. únor až neděle 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 1 % v aktuální ceně 13920,- Kč.
 
Berghotel Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Berghotel Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 10. únor až neděle 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9328,- Kč.
 
Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 10. únor až neděle 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21220,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal