Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Schladming / Dachstein 2019 levně. Last Minute Schladming / Dachstein - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Rakousku 2019.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Schladming / Dachstein - Schladming / Dachstein 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein a Last Minute zájezdy

Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 26. březen až pátek 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8260,- Kč.
 
Posthotel Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Posthotel Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 26. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18419,- Kč.
 
Apartmány Kerschbaumerhof, Schladming-Obere Klaus
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Kerschbaumerhof, Schladming-Obere Klaus, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 32 % v aktuální ceně 4228,- Kč.
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6435,- Kč.
 
Hotel Pichlmayrgut
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pichlmayrgut, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až úterý 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 24614,- Kč.
 
Hotel Pichlmayrgut
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pichlmayrgut, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 2. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12307,- Kč.
 
Hotel Pichlmayrgut
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pichlmayrgut, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu neděle 7. duben až čtvrtek 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 33844,- Kč.
 
Hotel Wintergarten, Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wintergarten, Schladming, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. duben až středa 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4910,- Kč.
 
Hotel Pichlmayrgut
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pichlmayrgut, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 9. duben až úterý 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 43074,- Kč.
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 13. duben až sobota 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7408,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal