Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Schladming / Dachstein 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Schladming / Dachstein. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Schladming / Dachstein - Schladming / Dachstein 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Schladming / Dachstein a Last Minute zájezdy

Posthotel Ve Schladmingu
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Posthotel Ve Schladmingu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. červenec až neděle 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5600,- Kč.
 
Hotel Ferienalm Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferienalm Schladming, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12746,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až pátek 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6560,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Jufa Hotel Planneralm - Alpin-Resort
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Hotel Planneralm - Alpin-Resort, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až středa 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 2780,- Kč.
 
Gut Raunerhof
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gut Raunerhof, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 28. červenec až čtvrtek 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7480,- Kč.
 
Hotel Almfrieden
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. červenec až pátek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8340,- Kč.
 
Hotel Post V Ramsau Am Dachstein - All Inclusive
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Hotel Post V Ramsau Am Dachstein - All Inclusive, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 31. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5700,- Kč.
 
Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erzherzog Johann V Rohrmoosu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až neděle 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6420,- Kč.
 
Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rohrmooser Schlössl V Rohrmoosu, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9840,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Alpenhotel Erzherzog Johann
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Erzherzog Johann, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 4. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 8905,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Schladming / Dachstein podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal