Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Salcbursko 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Salcbursko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Salcbursko - Salcbursko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Salcbursko a Last Minute zájezdy

Hotel Lukasmayr V Brucku
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lukasmayr V Brucku, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Apartmány Bergnest
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Salcbursko v hvězdičkovém ubytování Apartmány Bergnest, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3280,- Kč.
 
Hotel Astoria V Salcburku
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria V Salcburku, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2260,- Kč.
 
Hotel Lukasmayr
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lukasmayr, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 5220,- Kč.
 
Hotel Brückenwirt
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brückenwirt, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 20. prosinec až čtvrtek 24. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9790,- Kč.
 
Austria Trend Hotel Salzburg Mitte V Salzburgu
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Austria Trend Hotel Salzburg Mitte V Salzburgu, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. leden až úterý 12. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5000,- Kč.
 
Johannesbad Hotel Palace
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Johannesbad Hotel Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 15. leden až úterý 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, v aktuální ceně 11040,- Kč.
 
Asa940
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Asa940, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6392,- Kč.
 
Hotel Gasthof Post
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Salcbursko v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Gasthof Post, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5520,- Kč.
 
Thermenhotel Sendlhof Bad Hofgastein
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Sendlhof Bad Hofgastein, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19877,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 56 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Salcbursko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal