Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Salcbursko 2022/2023

Dovolená Salcbursko 2022/2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Salcbursko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Salcbursko 2022/2023

Základní informace

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Carossa, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 8. prosinec až sobota 17. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 13050,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 131 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Carossa 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Dovolená Salcbursko 2022/2023
CarossaDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 050 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (131 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Salcbursko, Bischofsmütze, v místě Bischofsmütze v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bischofsmütze od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. prosince do pátku 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 11640,- Kč.


Popis hotelu

V zimě není wellness místnost pro pokoje ve vedlejším domě zahrnuta. zařízení / atmosféra: vhodné pro rodiny s dětmi, domácí cílová skupina: sport

Vybavení hotelu

recepce: check in od 15:00 Uhr, check out do 10:00 Uhr parkoviště: parkoviště - zdarma obecné informace: hotelová hala / lobby, internet v obuvi: WIFI v celém domě - fakultativně platí v resortu, 10,00 EUR za jednotku a pobyt gastronomie: snídaňová místnost, restaurace, bar, terasa, pivní zahrada kouření: nekuřácký hotelový mazlíček: domácí zvířata povolena - volitelně za poplatek v resortu, 20,00 EUR za zvíře a noc způsoby platby: hotovost, debetní karta, vízum, Mastercard

Povinné služby - platí se na místě

Turistická daň: 2,00 EUR

Wellness zařízení

wellness plocha 500 m2, krytý bazén 55 m2, parní lázeň, sauna, finská sauna, bio sauna, relaxační místnost

Pro rodiny

dětská postýlka - zdarma, vysoká židle

Dovolená Salcbursko 2022/2023
Bischofsmütze
★★★★
 • Venkovní bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Golf
 • Surfování
 • Fitness
 • Zastávka skibusu
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 • Půjčovna kol
 
 • 11 640 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Carossa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 16. prosinec až čtvrtek 22. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní za aktuální cenu 8700,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 131 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Carossa 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Dovolená Salcbursko 2022/2023 - Carossa
CarossaDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 700 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (131 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenkrone od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. prosince do soboty 24. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 10430,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Alpenkrone je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 110 cestovatelů).


1. den

Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Pěkný výlet pod severní stěnou Dachsteinu kolem jezer VORDERER a HINTERER GOSAUSEE , kde z vod jezera vyrůstá ohromný, ledovcem pokrytý Dachstein. Cestou na ubytování procházka v soutěsce LAMMERKLAMM.

2. den

Procházka jedinečnou hlubokou soutěskou LICHTENSTEINKLAMM po dřevěných mostíkách nad dravou bystřinou sevřenou strmými skalními stěnami. Poté výjezd lanovkou z městečka DORFGASTEIN na vyhlídkový vrchol FULSECK. Lehká procházka po hřebeni, která skýtá pěkné výhledy na okolní hory vysoké přes 2500 m a také dolů do Gasteinského údolí. Odpoledne koupání a odpočinek v moderních termálních lázních BAD HOFGASTEIN .

3. den

Výjezd lanovkou Ikarus do úchvatného světa hor nad městečko WERFENWENG , odkud se naskýtá nádherný kruhový výhled na okolní alpské velikány skupiny TENNENGEBIRGE. Odpoledne návštěva impozantního středověkého hradu HOHENWERFEN, který se majestátně tyčí nad celým údolím.

4. den

Výjezd k malebnému jezeru ZAUCHENSEE , dále lanovkou k GAMSKOGELHÜTTE. Odtud pěší výlet s nádhernými výhledy panoramatickou cestou mezi růžovými azalkami. Nejzdatnější mohou vyjít na vrcholy TAGWEIDEGG a SCHWARZKOPF. Odpoledne koupání a relaxace v lázních Amadé Altenmarkt.

5. den

Pobyt v hotelu, pro zájemce fakultativně: výlet do malebného termálního údolí GASTEINER TAL. Výjezd lanovkou na STUBNER KOGEL. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal.. Návštěva proslulých lázní BAD GASTEIN , kde přímo v centru městečka se nachází romantické vodopády. Koupání a relaxace v termálních lázních FELSENBAD.

6. den

Výlet z romantického městečka WAGRAIN , které je přezdíváno“ městečko květin“. Výjezd lanovkou „Flying Mozart“ nad městečko na KOGLALM. Pěkná pěší túra po hřebeni s překrásnými výhledy na RADSTTÄTSKÉ ALPY k vrcholkům GRIESSENKARECK a SAUKARKOPF. Návrat cestou Bettlersteig a Blumenweg.

7. den

Ráno odjezd do SALZBURGU (UNESCO), kde Vám program otevírá dveře do mnoha památek a muzeí (např. Mozartův rodný dům, projížďka lodí po řece Salzach , hrad HOHENSALZBURG včetně výjezdu pozemní lanovkou aj.). Salzburg je nádherné město ležící v krásné krajině pod Alpami, dominuje mu mohutný Dóm a vysoko nad městem stojící bílá pevnost Hohensalzburg. Příjezd do Čech ve večerních hodinách.

Dovolená Salcbursko 2022/2023 - Alpenkrone
AlpenkroneDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 430 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (110 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Carossa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 22. prosinec až neděle 25. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní za aktuální cenu 5020,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 131 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Carossa 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Dovolená Salcbursko 2022/2023 - Carossa
CarossaDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 020 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (131 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Bacher od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. ledna do soboty 7. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 27 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 10860,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Gasthof Bacher je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 45 cestovatelů).
Dovolená Salcbursko 2022/2023 - Gasthof Bacher
Gasthof BacherDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 860 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (45 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Salcbursko v ?hvězdičkovém ubytování Sendlhofer, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 7. leden až sobota 14. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 33 dní za aktuální cenu 24720,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Salcbursko 2022/2023 - Sendlhofer
Sendlhofer
★★
 
 • 24 720 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Salcbursko, St. Georg (Kaprun), v místě St. Georg (Kaprun) v 3hvězdičkovém ubytování St. Georg (Kaprun) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 9. ledna do soboty 14. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 35 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 17225,- Kč.


O hotelu

stylový 4 hvězdičkový hotel s 35 pokoji. K dispozici je přijímací hala s recepcí, hotelový salónek, restaurace St. Georgs, bar, vinotéka, letní terasa, výtah. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Lokalita

v blízkosti centra Zell am See, cca 500 m restaurace, bary, lanovka jako vstup do turistického ráje je vzdálená cca 200 m.
Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 40 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou, WC, telefonem, WiFi připojením zdarma, kabel. TV, fénem, pokojovým trezorem, posezením, minibarem (za poplatek), župany k zapůjčení (zdarma).
 • Dvoulůžkové pokoje typ A: cca 26 m2, bez balkonu, pro 2 dosp. a 1 dítě do 16 let, dvoulůžková postel a přistýlka.
 • Dvoulůžkové pokoje typ B: cca 26-28 m2, s balkonem, pro 2 dosp. a 1 dítě do 16 let, dvoulůžková postel a přistýlka.
 • Dvoulůžkové pokoje Superior typ A: cca 33 m2, bez balkonu, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 16 let, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka.
 • Dvoulůžkové pokoje Superior typ B: cca 33 m2, s balkonem, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 16 let, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka.
1 dětská postýlka k zapůjčení zdarma, na vyžádání přímo v hotelu, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o děti do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu (7-10 h.). Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 4 chodech, saláty formou bufetu. Tematické bufety. Vegetariánská strava na vyžádání bez příplatku.

Fitness a lázně

fitness s moderními kardio přístroji (7-20 h.), krytý bazén (8 x 4 m) s protiproudem (7-20 h.), sauna, finská sauna, infrakabina, Kneippovy bazénky, zážitkové sprchy, odpočívárny (16-20 h.). Saunová zóna lze zarezervovat i jako privat spa (20.30-22.30 h.), cena za 2 osoby cca 110 €, dále za poplatek masáže a solárium.

Aktivity v hotelu a okolí

Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnenkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Sleva na jízdné poštovními (regionálními) autobusy. V hlavní sezóně červenci a srpnu platí karta výhod v den příjezdu od 15 h., v den odjezdu po celý den. využití lanovek, plavby lodí, návštěvy ledovcových přehrad je možné využít až druhý den. Ve vedlejších sezónách platí karta výhod neomezeně již v den příjezdu.

Dovolená Salcbursko 2022/2023 - St. Georg (Kaprun)
St. Georg (Kaprun)
★★★
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Tenis
 • Fitness
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • 17 577 Kč
 • 17 225 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Salcbursko v ?hvězdičkovém ubytování Sendlhofer, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 15. leden až neděle 22. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 41 dní za aktuální cenu 28320,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená Salcbursko 2022/2023 - Sendlhofer
  Sendlhofer
  ★★
   
  • 28 320 Kč

  Detail

  Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Salcbursko v ?hvězdičkovém ubytování Sendlhofer od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 26. ledna do čtvrtka 2. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 24080,- Kč.
  Sendlhofer
  Sendlhofer
  ★★
   
  • 24 080 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 62 nalezených

  Dovolenou Salcbursko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Mexiko 2022, dovolenou Německo 2022/2023 nebo například dovolenou Omán 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Salcbursko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal