All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Salcbursko 2021 - Salcbursko 2021

Dovolená Salcbursko 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Salcbursko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Salcbursko 2021

Apartmány Anderl
 
 • 800 Kč

Detail

Dovolená Salzbursko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Anderl s délkou 2 dní, v termínu 28. červen 2021 až 29. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 800 Kč.
Hotel Mozart
 
 • 3 100 Kč

Detail

Dovolená Salzbursko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Mozart s délkou 3 dní, v termínu 30. červen 2021 až 2. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3100 Kč.
Aparthotel Panorama
★★★
 
 • 2 678 Kč

Detail

Dovolená Salzbursko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Aparthotel Panorama s délkou 4 dní, v termínu 1. červenec 2021 až 4. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2678 Kč.
Aktivhotel Karla
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 30 870 Kč
 • 27 783 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktivhotel Karla od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. července do sobota 17. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 27783,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wasserfall
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 600 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Wasserfall, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až čtvrtek 8. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wasserfall je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Aktivhotel Karla
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 15 434 Kč
  • 13 891 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aktivhotel Karla od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. července do neděle 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 13891,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Gasthof Post (Bruck)
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 6 147 Kč
  • 5 840 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Post (Bruck), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. červenec až pátek 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 5840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Gasthof Post (Bruck) je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wanderhotel Erika
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 870 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (26 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Wanderhotel Erika od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 11. července do pátek 16. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10870,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Stefanihof
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 600 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Stefanihof, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. červenec až sobota 17. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Stefanihof je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Burgeck
  ★★★
   
  • 10 800 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Salcbursko v 3hvězdičkovém ubytování Burgeck od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 13. července do pondělí 19. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10800,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 90 nalezených

  Dovolenou Salcbursko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021/2022 nebo například dovolenou Bulharsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Salcbursko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Salcbursko nebo sekci dovolená s dětmi.