All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Saalbach / Hinterglemm    >    

Penzion Christa Rakousko

Penzion Christa - Saalbach / Hinterglemm v Rakousku 2021 / 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Penzion Christa v Rakousku v lokalitě Saalbach / Hinterglemm. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v rakouské lokalitě Saalbach / Hinterglemm 2021 / 2022.

Penzion Christa Rakousko

Penzion Christa
★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 5 004 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až středa 8. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5004,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 506 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 6. prosince do neděle 12. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7506,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 122 cestovatelů).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 506 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 7. prosinec až pondělí 13. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7506,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 2 502 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 7. prosince do čtvrtek 9. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2502,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 122 cestovatelů).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 506 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. prosinec až úterý 14. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7506,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 5 004 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. prosince do úterý 14. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5004,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 122 cestovatelů).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 7 506 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7506,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 753 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 13. prosince do čtvrtek 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3753,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 122 cestovatelů).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 2 502 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2502,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 753 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. prosince do pondělí 20. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 17 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3753,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 122 cestovatelů).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 753 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 20. prosinec až čtvrtek 23. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 20 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3753,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 3 753 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 21. prosince do pátek 24. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3753,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 122 cestovatelů).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 5 004 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 21. prosinec až sobota 25. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 21 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5004,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 6 255 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. prosince do středa 29. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 24 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6255,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 122 cestovatelů).
  Penzion Christa
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 5 004 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (122 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 26. prosinec až čtvrtek 30. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 26 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5004,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 122 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  > Další termíny

  Dovolenou Saalbach / Hinterglemm 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2021, dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021/2022 nebo například dovolenou Bali? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Saalbach / Hinterglemm nebo sekci dovolená s dětmi.