All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Saalbach / Hinterglemm    >    

Alpenblick (Radfeld) v Rakousku

Alpenblick (Radfeld) s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Rakousku v lokalitě Saalbach / Hinterglemm - Alpenblick (Radfeld). Last Minute a All Inclusive pobyty v rakouské lokalitě Saalbach / Hinterglemm 2021 / 2022.

Ads

Alpenblick (Radfeld) - volné termíny

Alpenblick (Radfeld) - Polopenze
★★★
 •  
 •  
  • 9 120 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Alpenblick (Radfeld), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. říjen až neděle 10. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Alpenblick - Polopenze
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 14 028 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (25 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenblick od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 108 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14028,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Alpenblick - Polopenze
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 13 860 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (25 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Bad Gastein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenblick, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 115 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 13860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Alpenblick je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Alpenblick (Radfeld) - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 4 590 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Alpenblick (Radfeld) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 9. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 168 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4590,- Kč.

  Ads

  Dovolenou Saalbach / Hinterglemm 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Rumunsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Saalbach / Hinterglemm levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Saalbach / Hinterglemm nebo sekci dovolená s dětmi.