Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Saalbach / Hinterglemm levně a dovolená Saalbach / Hinterglemm autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Saalbach / Hinterglemm

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2018 a Last Minute zájezdy

Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 31594,- Kč.
 
Hotel Gamshag
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gamshag, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až středa 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 17044,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 17 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až neděle 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 44343,- Kč.
 
Hotel Gamshag
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gamshag, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 22. červen až sobota 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11363,- Kč.
 
Hotel Gamshag
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gamshag, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 23. červen až neděle 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 11363,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až sobota 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 36029,- Kč.
 
Hinterglemm, Pension Wolfgang - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hinterglemm, Pension Wolfgang - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu neděle 24. červen až pondělí 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1300,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 21063,- Kč.
 
Hotel Gamshag
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gamshag, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až pátek 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 14204,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až pondělí 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 36029,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 143 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Saalbach / Hinterglemm podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal