Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Saalbach / Hinterglemm levně a dovolená Saalbach / Hinterglemm autem a autobusem 2018. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Saalbach / Hinterglemm

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2018 a Last Minute zájezdy

Saalbach, Pension Norika - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Saalbach, Pension Norika - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. srpen až úterý 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1340,- Kč.
 
Bergers Sporthotel
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergers Sporthotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 22. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 13671,- Kč.
 
Hotel Bauer
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 22. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18234,- Kč.
 
Alpineresort Sport & Spa
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpineresort Sport & Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 9694,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7556,- Kč.
 
Hotel Bauer
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až pátek 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13938,- Kč.
 
Bergers Sporthotel
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergers Sporthotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 9114,- Kč.
 
Hinterglemm, Pension Wolfgang - Léto, Speciální Nabídka 7=6
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hinterglemm, Pension Wolfgang - Léto, Speciální Nabídka 7=6, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Hotel Panther
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Panther, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 10894,- Kč.
 
Saalbach, Pension Norika - Léto
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Saalbach, Pension Norika - Léto, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až neděle 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1340,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Saalbach / Hinterglemm podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal