Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Last Minute Saalbach / Hinterglemm levně a dovolená Saalbach / Hinterglemm autem a autobusem 2018/2019. Ubytování se stravou - včetně pobytů All Inclusive. Jezera, hory a lyžování na ledovci.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Saalbach / Hinterglemm

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2018/2019 a Last Minute zájezdy

Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 6. listopad až sobota 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4428,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. listopad až středa 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6642,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 13. listopad až neděle 18. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5535,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 15. listopad až úterý 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5535,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku Vlastní Dopravou - Saalbach / Hinterglem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. listopad až pondělí 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7749,- Kč.
 
Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. prosinec až pondělí 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3966,- Kč.
 
Gasthof Kammerlander V Maishofenu
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Gasthof Kammerlander V Maishofenu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. prosinec až čtvrtek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až úterý 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3966,- Kč.
 
Pensiony Maishofen
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Pensiony Maishofen, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4476,- Kč.
 
Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 5. prosinec až pondělí 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3167,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Saalbach / Hinterglemm podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal