Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Saalbach / Hinterglemm 2018

Vyhledávání zájezdů

Saalbach / Hinterglemm 2018 a Last Minute dovolená Saalbach / Hinterglemm

Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 2. březen až úterý 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13460,- Kč.
 
Hotel Fontana Ve Fieberbrunnu - U Lanovky
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Fontana Ve Fieberbrunnu - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 6. březen až pátek 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9420,- Kč.
 
Gasthof Alpenrose, Maishofen Saalbach
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Alpenrose, Maishofen Saalbach, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 9. březen až středa 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8280,- Kč.
 
Apartmány Maishofen
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Apartmány Maishofen, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 10. březen až sobota 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Apartmány Hinterfeldweg, Saalbach, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 10. březen až čtvrtek 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6175,- Kč.
 
Gasthof Alpenrose, Maishofen Saalbach
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Alpenrose, Maishofen Saalbach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 10. březen až sobota 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11590,- Kč.
 
Gasthof Alpenrose, Maishofen Saalbach
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Alpenrose, Maishofen Saalbach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 13. březen až úterý 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11590,- Kč.
 
Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 20. březen až neděle 25. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14350,- Kč.
 
Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 21. březen až neděle 25. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11660,- Kč.
 
Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu
Dovolená Rakousko 2018 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hotel Rosenegg Ve Fieberbrunnu, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. březen až pondělí 26. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12560,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 143 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Saalbach / Hinterglemm podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal