Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Saalbach / Hinterglemm. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Saalbach / Hinterglemm - Saalbach / Hinterglemm 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Saalbach / Hinterglemm a Last Minute zájezdy

Hotel Austria
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Austria, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 39760,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Edelweiss V Hochfilzenu
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Edelweiss V Hochfilzenu, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7840,- Kč.
 
Hotel Edelweiss V Hochfilzenu
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Edelweiss V Hochfilzenu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 3720,- Kč.
 
Hotel Austria
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Austria, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 28400,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Edelweiss V Hochfilzenu - Běžky
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Edelweiss V Hochfilzenu - Běžky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 7440,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4960,- Kč.
 
Hotel Austria
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Austria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 19880,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4960,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1196 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Saalbach / Hinterglemm podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal