Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023

Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Saalbach / Hinterglemm. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 6. prosinec až pátek 9. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 3888,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 123 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023
Penzion ChristaDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 888 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (123 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residenz Hochalm od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. prosince do pátku 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 16915,- Kč.
Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023
Residenz Hochalm
★★★★
 • 18 794 Kč
 • 16 915 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 10. prosinec až pondělí 12. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 2592,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 123 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 - Penzion Christa
  Penzion ChristaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 592 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (123 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 11. prosince do středy 14. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3888,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 123 cestovatelů).
  Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 - Penzion Christa
  Penzion ChristaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 888 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (123 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residenz Hochalm, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 11. prosinec až neděle 18. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 16915,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 - Residenz Hochalm
  Residenz Hochalm
  ★★★★
  • 18 794 Kč
  • 16 915 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm, Edelweiss (Hochfilzen), v místě Edelweiss (Hochfilzen) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Edelweiss (Hochfilzen) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 13. prosince do soboty 17. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6240,- Kč.


  Poloha

  Hotel Edelweiss se nachází v centru městečka a leží v nadmořské výšce cca 1000 m n.m. Nejbližší obchody, kavárny a restaurace se nachází cca 400 m od ubytování. Hotel je ideálním výchozím bodem pro pěší i cyklistické výlety po okolí - zastávka turistického autobusu (zdarma) je umístěna 10 m od hotelu.

  Vybavení

  Recepce, hala/lobby, restaurace, bar, terasa, výtah, dětské hřiště a herrní místnost, wellness, uzamykatelná úschovna kol, parkoviště (zdarma), WiFi (zdarma).

  Ubytování

  Krásně zařízené komfortní pokoje mají TV, telefon, rádio, sprchu, WC, kosmetické zrcátko, fén, trezor (zdarma) a balkon.
  Dvoulůžkový pokoj (20 m²) - dvoulůžko, min. 2 osoby, max. 2 osoby
  Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (22 m²) - dvoulůžko + rozkládací lůžko, min. 2 osoby, max. 2 dospělé osoby a dítě.

  Stravování

  Polopenze - snídaně formou bufetu, 4chodová večeře (výběr z menu) + salátový bufet

  Sport a zábava

  Hotelové wellness (osoby 15+) - finská sauna, parní kabina, infračervená kabina. Dále možnost zahrát si stolní tenis či vyrazit za pěší či cyklo turistikou.
  Možnost navštívit soutěsku Naturdenkmal Seisenbergklamm s chodníčky mezi skalami a vodopády, dostupné autem i na kolech.
  Pro malé i velké doporučujem Rodinný rekreační park Freizeitpark Familienland. Najdete zde spoustu her, zábavy a akce pro celou rodinu. A to vše uprostřed tyrolských hor. Rodina Berger pracuje na rodinném parku více než 23 let a najdete zde více než 50 atrakcí.

  Informace

  Příjezd: 14:00-19:00
  Odjezd: do 10:00
  Domácí zvířata nejsou povolena.
  Recepce od 07:00 - 23:00hod. Při příjezdu po 19hod nutné kontaktovat hotel.

  Vybavení hotelu

  • Novinka
  • Rodina s dětmi

  Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 - Edelweiss (Hochfilzen)
  Edelweiss (Hochfilzen)
  ★★★★
  • TV
  • Dětské hřiště
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Internet zdarma
   
  • 6 240 Kč

  Detail

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 13. prosinec až pátek 16. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní za aktuální cenu 3888,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 123 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Christa 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 - Penzion Christa
  Penzion ChristaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 888 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (123 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 13. prosince do čtvrtka 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2592,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 123 cestovatelů).
  Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 - Penzion Christa
  Penzion ChristaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 592 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (123 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v letovisku Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residenz Hochalm, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 13. prosinec až úterý 20. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní za aktuální cenu 16915,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
  Dovolená Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 - Residenz Hochalm
  Residenz Hochalm
  ★★★★
  • 18 794 Kč
  • 16 915 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená v Rakousku v zimě 2022 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Christa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 14. prosince do soboty 17. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3888,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Penzion Christa je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 123 cestovatelů).
  Penzion Christa
  Penzion ChristaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 888 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (123 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 526 nalezených

  Dovolenou Saalbach / Hinterglemm 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Mexiko 2022, dovolenou Německo 2022/2023 nebo například dovolenou Omán 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Saalbach / Hinterglemm nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal