All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Rakousko recenze - Rakousko 2022

Nejlépe hodnocené hotely v Rakousku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Rakousku. All Inclusive dovolená Rakousko. Rakousko 2022.

Rakousko s recenzemi 2022

Apartmány Amadee
★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Lednička
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 3 120 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Bad Kleinkirchheim, v místě Apartmány Amadee v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Amadee, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 26. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Apartmány Amadee je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 826 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 3. února do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12826,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Ad Laca
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 311 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až sobota 19. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17311,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ad Laca je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ad Laca
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 311 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. února do sobota 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17311,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 35 848 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. únor až neděle 6. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 35848,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ad Laca
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 420 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 6. března do čtvrtek 10. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 45 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7420,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 33 531 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 6. březen až neděle 13. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 45 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 33531,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Apartmány Amadee
★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Lednička
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 3 120 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Bad Kleinkirchheim, v místě Apartmány Amadee v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Amadee od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 7. března do čtvrtek 10. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 46 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3120,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).
Ad Laca
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 420 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. březen až neděle 13. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 49 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ad Laca je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ad Laca
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 311 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2022 v resortu Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do sobota 19. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 51 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17311,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).

Zobrazeno 1-10 z 9152 nalezených

Dovolenou Rakousko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko recenze, Rakousko recenze, Řecko recenze nebo například dovolenou Slovensko recenze? Další možností je třeba Slovinsko recenze.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.