Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Nejlépe hodnocené hotely v Rakousku. ☀ Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Rakousku. ✅ All Inclusive dovolená Rakousko. Rakousko 2019 / 2020.

Rakouskem.cz    >    

Hotely v Rakousku s nejlepšími recenzemi - Rakousko 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Hanneshof (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hanneshof (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6920,- Kč.
 
Hotel Hanneshof
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hanneshof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 20267,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 • Animační programy
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Hanneshof
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hanneshof, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 17. květen až čtvrtek 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7235,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 • Animační programy
 • Domácí zvířata povolena
 
Alpenromantik Hotel Wirlerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenromantik Hotel Wirlerhof, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 13. září až čtvrtek 17. září, s dopravou vlastní - například autem, za 276 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7659,- Kč.
 
Hanneshof (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hanneshof (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 3. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 296 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9808,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel & Spa Carinzias
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Carinzias, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11500,- Kč.
 
Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Almfrieden, Ramsau Am Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 13. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17610,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Appartements Haus Austria
Dovolená Rakousko 2019 - Flachau v hvězdičkovém ubytování Appartements Haus Austria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4675,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Alpine Resort Zell Am See (Ei)
Dovolená Rakousko 2019 - Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpine Resort Zell Am See (Ei), s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15672,- Kč.
 
Schladming, Sporthotel Royer****superior, Zima
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Schladming, Sporthotel Royer****superior, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2598 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal