All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Rakousko recenze - Rakousko 2021 / 2022

Nejlépe hodnocené hotely v Rakousku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Rakousku. All Inclusive dovolená Rakousko. Rakousko 2021 / 2022.

Rakousko s recenzemi 2021 / 2022

Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 6 955 Kč
 • 6 607 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až neděle 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 6607,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 865 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do pátek 24. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2865,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 430 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až pátek 24. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2430,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 580 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do středa 29. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14580,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 31 590 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až středa 6. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 31590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 29 160 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do úterý 5. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 29160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 730 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5730,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 865 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2865,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 430 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2430,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 37 245 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (3 hodnocení)
  Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. září do čtvrtek 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 37245,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 9260 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika recenze, Dominikánská republika recenze, Egypt recenze nebo například dovolenou Francie recenze? Další možností je třeba Chorvatsko recenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.