Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2022    >    

Rakousko recenze - Rakousko 2022

Nejlépe hodnocené hotely v Rakousku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Rakousku. All Inclusive dovolená Rakousko. Rakousko 2022.

Rakousko s recenzemi 2022

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 11. srpen až pátek 12. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 1855,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Rakousko recenze - Rakousko 2022
Wirlerhof
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 1 893 Kč
 • 1 855 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 12. srpna do úterý 16. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 7420,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
  Rakousko s recenzemi 2022
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 7 571 Kč
  • 7 420 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 14. srpen až čtvrtek 18. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 5820,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ad Laca 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko recenze - Rakousko 2022 - Ad Laca
  Ad Laca
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 820 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (6 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 15. srpna do úterý 16. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 1855,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
  Rakousko recenze - Rakousko 2022 - Wirlerhof
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 1 893 Kč
  • 1 855 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 16. srpen až sobota 20. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 7760,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ad Laca 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko recenze - Rakousko 2022 - Ad Laca
  Ad Laca
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 760 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (6 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 17. srpna do pátku 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 4600,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
  Rakousko s recenzemi 2022 - Wirlerhof
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 694 Kč
  • 4 600 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 17. srpen až čtvrtek 18. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 2300,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko s recenzemi 2022 - Wirlerhof
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 2 347 Kč
  • 2 300 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 20. srpna do neděle 21. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 1665,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Wirlerhof je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
  Rakousko s recenzemi 2022 - Wirlerhof
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 1 699 Kč
  • 1 665 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wirlerhof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 21. srpen až čtvrtek 25. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní za aktuální cenu 8440,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wirlerhof 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Rakousko s recenzemi 2022 - Wirlerhof
  Wirlerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 8 612 Kč
  • 8 440 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená v Rakousku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl v 3hvězdičkovém ubytování Ad Laca od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 23. srpna do pátku 26. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5820,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Ad Laca je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
  Ad Laca
  Ad Laca
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 820 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (6 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 4882 nalezených

  Dovolenou Rakousko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko recenze, Rakousko recenze, Řecko recenze nebo například dovolenou Seychely recenze? Další možností je třeba Slovensko recenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal