All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Rauris 2021 - Rauris 2021

Dovolená Rauris 2021. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Rauris za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Rauris. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Rauris 2021

Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 360 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Ferienwelt Kristall je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 360 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6360,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 480 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8480,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Ferienwelt Kristall je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Gasthof Platzwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Golf
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
 • Tenis
 • Wifi zdarma
 
 • 5 960 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (29 hodnocení)

Nejnovější recenze: Pohodová dovolená blízko sjezdovky za rozumnou cenu, se stravováním, tedy bez starostí.

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rauris, v místě Gasthof Platzwirt v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Platzwirt od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Rauriserhof
★★★★
 
 • 36 610 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rauriserhof, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 36610,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Rauriserhof
★★★★
 
 • 20 920 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rauriserhof od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20920,- Kč.
Rauriserhof
★★★★
 
 • 26 150 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rauriserhof, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26150,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 480 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8480,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 600 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Ferienwelt Kristall je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 360 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v resortu Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6360,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 496 nalezených

Dovolenou Rauris 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rauris levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rauris nebo sekci dovolená s dětmi.