Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Rakousko 2023    >    

Dovolená v Rakousku - prosinec 2023

Dovolená Rakousko v prosinci 2023. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v prosinci 2023. Zájezdy Rakousko za nejvýhodnější ceny online.

Rakousko v prosinci 2023

Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. prosinec až čtvrtek 7. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 247 dní za aktuální cenu 28140,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Tauern Spa 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená v Rakousku - prosinec 2023
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 28 140 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. prosince do pátku 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 247 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 32830,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Tauern Spa je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 13 cestovatelů).
Rakousko v prosinci 2023
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 32 830 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 3. prosinec až středa 6. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 249 dní za aktuální cenu 12570,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Tauern Spa 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená v Rakousku - prosinec 2023 - Tauern Spa
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 570 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 6. prosince do středy 13. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 252 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 29330,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Tauern Spa je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 13 cestovatelů).
Dovolená v Rakousku - prosinec 2023 - Tauern Spa
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 29 330 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 7. prosinec až čtvrtek 14. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 253 dní za aktuální cenu 29330,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Tauern Spa 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená v Rakousku - prosinec 2023 - Tauern Spa
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 29 330 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. prosince do čtvrtka 14. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 255 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 23450,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Tauern Spa je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 13 cestovatelů).
Rakousko v prosinci 2023 - Tauern Spa
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 23 450 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Vídeň a zámek Schönbrunn, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 9. prosinec až neděle 10. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 255 dní za aktuální cenu 2790,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Rakousko v prosinci 2023 - Vídeň a zámek Schönbrunn
Vídeň a zámek Schönbrunn
★★
 
  • 2 790 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku v zimě 2023 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 10. prosince do pátku 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 256 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 20950,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Tauern Spa je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 13 cestovatelů).
Rakousko v prosinci 2023 - Tauern Spa
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 20 950 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2023 v letovisku Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tauern Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 14. prosinec až neděle 17. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 260 dní za aktuální cenu 12570,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 13 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Tauern Spa 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Rakousko v prosinci 2023 - Tauern Spa
Tauern Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 570 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)

Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

Dovolenou Rakousko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Chorvatsko prosinec, Itálie prosinec, Jordánsko prosinec nebo například dovolenou Kanárské ostrovy prosinec? Další možností je třeba Kapverdské ostrovy prosinec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.