Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v prosinci 2021

Hotel Kugel
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 319 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Am Bärenkopf
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Achensee v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Am Bärenkopf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5380,- Kč.
 
Bergkamerad (Sld550)
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bergkamerad (Sld550), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3195,- Kč.
 
Bergwind
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Bergwind, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3563,- Kč.
 
Hanneshof
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Hanneshof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2469,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Oberhaslach
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Oberhaslach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1954,- Kč.
 
Seepark Wörthersee Resort V Klagenfurtu
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seepark Wörthersee Resort V Klagenfurtu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5820,- Kč.
 
Urban-Loritz
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Urban-Loritz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4462,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 324 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 38 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal