Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v prosinci 2020

Hotel Brennerspitz V Neustiftu - Ski Opening
Dovolená Rakousko 2020 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Brennerspitz V Neustiftu - Ski Opening, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Hotel Stanhof
Dovolená Rakousko 2020 - Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stanhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7680,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Stanhof
Dovolená Rakousko 2020 - Hochzillertal / Hochfügen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stanhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5700,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Maishofen
Dovolená Salzbursko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Maishofen s délkou 4 dní, v termínu 3. prosinec 2020 až 6. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2670 Kč.
 
Appartementhaus Christine
Dovolená Rakousko 2020 - Skiwelt Brixental v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1460,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Gasthof Reuttenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Gasthof Reuttenhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3480,- Kč.
 
Hotel Katschberghof S Bazénem – Katschberg
Dovolená Rakousko 2020 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Katschberghof S Bazénem – Katschberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Hotel Katschberghof V Katschbergu Prosinec-100 M Od Lanovky
Dovolená Rakousko 2020 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Katschberghof V Katschbergu Prosinec-100 M Od Lanovky, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4100,- Kč.
 
Hotel Katschberghof V Katschbergu Prosinec-100 M Od Lanovky
Dovolená Rakousko 2020 - Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Katschberghof V Katschbergu Prosinec-100 M Od Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8090,- Kč.
 
Landgasthof Hotel Almerwirt
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Landgasthof Hotel Almerwirt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3810,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 172 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal