Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v prosinci 2020

Apartmány Schindlhaus
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Schindlhaus, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 48 %, v aktuální ceně 681,- Kč.
 
Apartmány Ferienpark Kreischberg
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Ferienpark Kreischberg, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 3207,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7778,- Kč.
 
Aparman Alpenrock (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Aparman Alpenrock (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3603,- Kč.
 
Apartmánový Komplex Domizil
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Komplex Domizil, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4687,- Kč.
 
Apartmány Schindlhaus
Dovolená Tyrolsko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Apartmány Schindlhaus s délkou 4 dní, v termínu 1. prosinec 2020 až 4. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1321 Kč.
 
Apartment Val Sinestra (Sg)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Ischgl / Kappl v hvězdičkovém ubytování Apartment Val Sinestra (Sg), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1347,- Kč.
 
Appartementhaus Christine (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Christine (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1795,- Kč.
 
Basekamp
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Basekamp, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11424,- Kč.
 
Das Alpenhaus Kaprun **** - Zima 20/21
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Das Alpenhaus Kaprun **** - Zima 20/21, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12780,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2763 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal