Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Rakouska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Rakousku. Rakousko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Rakousku.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená v Rakousku - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Rakouska v prosinci 2021

Das Alpenhaus Kaprun **** - Zima 21/22
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Das Alpenhaus Kaprun **** - Zima 21/22, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 29873,- Kč.
 
Das Alpenhaus Kaprun **** - Zima 21/22
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Das Alpenhaus Kaprun **** - Zima 21/22, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 24442,- Kč.
 
Horský Gasthof V Tauplitzalm V Tauplitz - U Lanovky
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Horský Gasthof V Tauplitzalm V Tauplitz - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5640,- Kč.
 
Hotel Glöckner V Mathonu - Skiopening
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Glöckner V Mathonu - Skiopening, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12450,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7860,- Kč.
 
Horský Gasthof V Tauplitzalm V Tauplitz - U Lanovky
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Horský Gasthof V Tauplitzalm V Tauplitz - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7520,- Kč.
 
Horský Gasthof V Tauplitzalm V Tauplitz - U Lanovky
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Horský Gasthof V Tauplitzalm V Tauplitz - U Lanovky, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9400,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7860,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Seepark Wörthersee Resort
Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seepark Wörthersee Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 138 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal