Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Prosinec v Rakousku. ✅ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v prosinci 2019. ☀ Zájezdy do Rakouska v prosinci 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko prosinec 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Rakousku v prosinci 2019

Jufa Hotel Annaberg-Bergerlebnis-Resort *** Sup.
Dovolená Rakousko 2019 - Annaberg v hvězdičkovém ubytování Jufa Hotel Annaberg-Bergerlebnis-Resort *** Sup., s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 3809,- Kč.
 
Jufa Hotel Annaberg-Bergerlebnis-Resort *** Sup.
Dovolená Rakousko 2019 - Annaberg v hvězdičkovém ubytování Jufa Hotel Annaberg-Bergerlebnis-Resort *** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 8004,- Kč.
 
Aldiana Club Ampflwang
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aldiana Club Ampflwang, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16217,- Kč.
 
Alpenrock Schladming
Dovolená Rakousko 2019 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Alpenrock Schladming, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až pátek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3998,- Kč.
 
Apartmány Aignerhof
Dovolená Rakousko 2019 - Flachau v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Aignerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3120,- Kč.
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Apartments Bidner
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Apartments Bidner, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až čtvrtek 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1963,- Kč.
 
Appartementhaus Sporthotel Mölltal
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartementhaus Sporthotel Mölltal, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až pátek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2516,- Kč.
 
Austria Trend Eventhotel Pyramide
Dovolená Rakousko 2019 - Dolní Rakousko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Austria Trend Eventhotel Pyramide, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8470,- Kč.
 
Das Alpenhaus Gasteinertal
Dovolená Rakousko 2019 - Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Das Alpenhaus Gasteinertal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22589,- Kč.
 
Falkensteiner Balance Resort Stegersbach
Dovolená Rakousko 2019 - Burgenland v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Balance Resort Stegersbach, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13103,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 438 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal