All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Rakousko - Rakousko 2021 / 2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Rakouska za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Rakousku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Rakousko 2021 / 2022.

Poznávací zájezdy Rakousko 2021 / 2022

Adventní trhy na zámečku Schloss Hof
★★
 
  • 480 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Adventní trhy na zámečku Schloss Hof, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 4. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 480,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Adventní Wiener Neustadt se soutěskou
★★
 
  • 630 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Wiener Neustadt se soutěskou od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 4. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 630,- Kč.
Předvánoční Vídeň
★★
 
  • 440 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Předvánoční Vídeň, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 4. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Adventní trhy na zámečku Schloss Hof
★★
 
  • 480 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Adventní trhy na zámečku Schloss Hof od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. prosince do neděle 12. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 12 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 480,- Kč.
Páteční Vídeň
★★
 
  • 440 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování Páteční Vídeň, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 17 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jednodenní lyžování Bad Gastein
★★
 
  • 990 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Bad Gastein v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní lyžování Bad Gastein od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 18. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy poznávací, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 990,- Kč.
Jednodenní lyžování Kaprun
★★
 
  • 990 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní lyžování Kaprun, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 18 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach
★★
 
  • 990 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Saalbach / Hinterglemm v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 18. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy poznávací, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 990,- Kč.
VÍDEŇ a Schönbrunn
★★
 
  • 699 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Vídeň v ?hvězdičkovém ubytování VÍDEŇ a Schönbrunn, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 18 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací, adventní levně, aktuálně v ceně 699,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Jednodenní lyžování Kaprun
★★
 
  • 990 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Kaprun / Zell am See v ?hvězdičkovém ubytování Jednodenní lyžování Kaprun od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 8. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 39 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy poznávací, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 990,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

Ads

Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko poznávací zájezdy, Černá Hora poznávací zájezdy, Česká republika poznávací zájezdy nebo například dovolenou Dominikánská republika poznávací zájezdy? Další možností je třeba Egypt poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.