Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Rakouska za nejlepší ceny online. ✅ Aktivní dovolená v Rakousku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Rakousko 2019/2020.

Rakouskem.cz    >    

Poznávací zájezdy Rakousko - Rakousko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Rakousko podle termínu

Páteční Vídeň
Dovolená Rakousko 2019 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Páteční Vídeň, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 410,- Kč.
 
Páteční Vídeň
Dovolená Rakousko 2019 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Páteční Vídeň, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu pátek 15. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 410,- Kč.
 
Bad Ischl - St. Wolfgang, Mondsee
Dovolená Rakousko 2019 - Hochkar v hvězdičkovém ubytování Bad Ischl - St. Wolfgang, Mondsee, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až sobota 7. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy poznávací, adventní levně v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Adventní Vídeň a nejkrásnější vánoční trhy
Dovolená Rakousko 2019 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Adventní Vídeň a nejkrásnější vánoční trhy, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu neděle 8. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy poznávací, adventní levně se slevou 30 % v aktuální ceně 349,- Kč.
 
Linec a Štýr plný pohádek
Dovolená Rakousko 2019 - Horní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Linec a Štýr plný pohádek, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu neděle 8. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy poznávací, adventní levně v aktuální ceně 799,- Kč.
 
Adventní Steyr a průvod čertů
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Adventní Steyr a průvod čertů, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až sobota 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy poznávací, adventní levně v aktuální ceně 890,- Kč.
 
ZOO Vídeň a zámek Schönbrunn
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování ZOO Vídeň a zámek Schönbrunn, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu pátek 8. květen až pátek 8. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 17 % v aktuální ceně 499,- Kč.
 
Kouzelný zámek Franzensburg, čokoládovna a město Baden
Dovolená Rakousko 2020 - Dolní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Kouzelný zámek Franzensburg, čokoládovna a město Baden, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 23. květen až sobota 23. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 25 % v aktuální ceně 599,- Kč.
 
Dachsteinská bomba pro seniory
Dovolená Rakousko 2020 - Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dachsteinská bomba pro seniory, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 31. květen až středa 3. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 7650,- Kč.
 
Kouzelný zámek Franzensburg, čokoládovna a město Baden
Dovolená Rakousko 2020 - Dolní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Kouzelný zámek Franzensburg, čokoládovna a město Baden, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. červenec až čtvrtek 30. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 25 % v aktuální ceně 599,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal