Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Rakouska za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Rakousku - poznávací zájezdy s fakultativními výlety, památky a turistika 2019. Last Minute poznávací zájezdy. Rakousko 2019.

Rakouskem.cz    >    

Poznávací zájezdy Rakousko - Rakousko 2019

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Rakousko podle termínu

Hotel Stenitzer
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Stenitzer, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 14. únor až neděle 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6660,- Kč.
 
Hotel Schwarz Alm
Dovolená Rakousko 2019 - Dolní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Hotel Schwarz Alm, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 17. únor až čtvrtek 21. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 7400,- Kč.
 
Jednodenní lyžování Hochkar
Dovolená Rakousko 2019 - Hochkar v hvězdičkovém ubytování Jednodenní lyžování Hochkar, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až sobota 2. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 690,- Kč.
 
Peter Paul Rubens - Hlava Medusy ve vídeňské galerii
Dovolená Rakousko 2019 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Peter Paul Rubens - Hlava Medusy ve vídeňské galerii, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu pátek 22. březen až pátek 22. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 410,- Kč.
 
Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům
Dovolená Rakousko 2019 - St. Anton v 3hvězdičkovém ubytování Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 4. květen až středa 8. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 10590,- Kč.
 
VÍDEŇ A OKOLÍ TROCHU JINAK
Dovolená Rakousko 2019 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování VÍDEŇ A OKOLÍ TROCHU JINAK, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 10. květen až neděle 12. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 6 % v aktuální ceně 5255,- Kč.
 
ZOO Vídeň + Schönbrunn
Dovolená Rakousko 2019 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování ZOO Vídeň + Schönbrunn, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 1. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 24 % v aktuální ceně 449,- Kč.
 
Kittenbergerské zahrady a plavba lodí po Dunaji údolím Wacha
Dovolená Rakousko 2019 - Dolní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Kittenbergerské zahrady a plavba lodí po Dunaji údolím Wacha, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 8. červen až sobota 8. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 990,- Kč.
 
6 jezer - cykloturistika pro znalce
Dovolená Rakousko 2019 - Štýrsko v hvězdičkovém ubytování 6 jezer - cykloturistika pro znalce, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 16. červen až neděle 23. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 16570,- Kč.
 
Soutěska Wasserlochklamm + Hochkar
Dovolená Rakousko 2019 - Hochkar v hvězdičkovém ubytování Soutěska Wasserlochklamm + Hochkar, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 29. červen až sobota 29. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 799,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal