Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka podzimní dovolené v Rakousku mimo hlavní sezónu za nejlepší ceny online. ☀️ Ubytování v Rakousku na podzim s All Inclusive službami. Podzimní prázdniny a Last Minute zájezdy letecky do Rakouska - pobyty levně. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Podzimní dovolená v Rakousku - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Podzimní dovolená v Rakousku podle termínu

Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Das Alpenwelt Resort Lifestyle Family Spa ****+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 19210,- Kč.
 
Apartmány Mariandl , Piesendorf
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mariandl , Piesendorf, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2266,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia **** - Léto 2021
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia **** - Léto 2021, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6250,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 7980,- Kč.
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1696,- Kč.
 
Ferienwelt Kristall (Ei)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3712,- Kč.
 
Flattach, Apartmány Monika - Zima
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Apartmány Monika - Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 458,- Kč.
 
Flattach, Zima, Hotel Gletschermühle***
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Zima, Hotel Gletschermühle***, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4700,- Kč.
 
Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 10680,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bar
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5611 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal