Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka pobytových zájezdů do Rakouska za nejlepší ceny online. ☀️ Pobyty s výlety v Rakousku. All Inclusive pobytová dovolená v Rakousku. Last Minute zájezdy letecky - pobyty levně. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Pobyty v Rakousku - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Pobyty v Rakousku podle termínu

Penzion Bergblick Bad Goisern
Dovolená Rakousko 2020 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Bergblick Bad Goisern, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až čtvrtek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7360,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Wiese
Dovolená Rakousko 2020 - Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wiese, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. duben až pátek 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8120,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Pension Janschütz
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Pension Janschütz, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. duben až čtvrtek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2895,- Kč.
 
Pension Kometerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Pension Kometerhof, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. duben až neděle 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Apartmány Russbach
Dovolená Rakousko 2020 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Apartmány Russbach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 14. duben až úterý 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2825,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Weißseehaus
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Weißseehaus, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 14. duben až čtvrtek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3194,- Kč.
 
Appartements Onyx
Dovolená Rakousko 2020 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartements Onyx, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 15. duben až neděle 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % v aktuální ceně 2151,- Kč.
 
Alpenhotel Mittagspitze ****s.
Dovolená Rakousko 2020 - Vorarlbersko v hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Mittagspitze ****s., s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. duben až neděle 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8687,- Kč.
 
Appartmentanlage Schönblick Mountain Resort
Dovolená Rakousko 2020 - Rauris v hvězdičkovém ubytování Appartmentanlage Schönblick Mountain Resort, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. duben až neděle 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 463,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Austria Trend Hotel Salzburg West (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Salcbursko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Austria Trend Hotel Salzburg West (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. duben až sobota 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3858,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5041 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal