Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v Rakousku s plnou penzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Rakouska s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Rakousku letecky levně. Ubytování v Rakousku se stravou v ceně. Rakousko 2021 / 2022.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko s plnou penzí - Rakousko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Rakousko s plnou penzí podle termínu

Hotel Glocknerhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Glocknerhof, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 5180,- Kč.
 
Hotel Glocknerhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Glocknerhof, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 12950,- Kč.
 
Hotel Glocknerhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Glocknerhof, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 15540,- Kč.
 
Scol Sporthotel Zillertal
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Scol Sporthotel Zillertal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 15947,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Cristallo
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 21630,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 22120,- Kč.
 
Hotel Falkensteiner Cristallo
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Falkensteiner Cristallo, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18763,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21920,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Katschberg v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 
Hotel Glocknerhof
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Glocknerhof, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 10360,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 762 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal