Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Pitztal 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Pitztal za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Pitztal. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Pitztal - Pitztal 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pitztal a Last Minute zájezdy

Sport & Vital Hotel Seppl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport & Vital Hotel Seppl, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20320,- Kč.
 
Rimml
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Rimml, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4045,- Kč.
 
Hotel Alpina Resort Ve Wenns
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina Resort Ve Wenns, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15070,- Kč.
 
Sport & Vital Hotel Seppl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport & Vital Hotel Seppl, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20320,- Kč.
 
Sport & Vital Hotel Seppl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport & Vital Hotel Seppl, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pátek 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 27940,- Kč.
 
Sport & Vital Hotel Seppl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport & Vital Hotel Seppl, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20320,- Kč.
 
Sport & Vital Hotel Seppl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport & Vital Hotel Seppl, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10160,- Kč.
 
Sport & Vital Hotel Seppl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport & Vital Hotel Seppl, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 27940,- Kč.
 
Hotel Alpina Resort Ve Wenns
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina Resort Ve Wenns, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13190,- Kč.
 
Gruppotel Alte Post
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Gruppotel Alte Post, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2935,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 197 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pitztal podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal