Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Pitztal 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Pitztal za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Pitztal. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Pitztal - Pitztal 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pitztal a Last Minute zájezdy

Alpenrose
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 48 %, v aktuální ceně 5325,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Bergkristall
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Bergkristall, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3571,- Kč.
 
Gruppotel Alte Post
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Gruppotel Alte Post, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2726,- Kč.
 
Rimml
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Rimml, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3483,- Kč.
 
Hotel Alpenfriede
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenfriede, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3553,- Kč.
 
Hotel Alpina Resort Ve Wenns
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina Resort Ve Wenns, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12720,- Kč.
 
Hotel Alpina Resort Ve Wenns
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina Resort Ve Wenns, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8480,- Kč.
 
Hotel Alpina Resort
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina Resort, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 4595,- Kč.
 
Hotel Auderer V Imstu
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Auderer V Imstu, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10200,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Wifi zdarma
 
Alpenrose
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Pitztal v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 48 %, v aktuální ceně 5325,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 260 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Pitztal podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal