Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Pitztal 2019 levně. Last Minute Pitztal - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Rakousku 2019.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Pitztal - Pitztal 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pitztal a Last Minute zájezdy

Hotel Auderer V Imstu
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Auderer V Imstu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 26. březen až pátek 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5130,- Kč.
 
Biohotel Stillebach Pitztal
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Biohotel Stillebach Pitztal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10040,- Kč.
 
Privátní Penziony V Pitztalu/st. Leonhard
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Privátní Penziony V Pitztalu/st. Leonhard, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 29. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4520,- Kč.
 
Privátní Penziony V Pitztalu/st. Leonhard
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Privátní Penziony V Pitztalu/st. Leonhard, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 29. březen až pondělí 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3390,- Kč.
 
Apartmány Inge
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Apartmány Inge, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7770,- Kč.
 
Hotel Wiese
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wiese, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Sportiv-Hotel Mittagskogel
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Sportiv-Hotel Mittagskogel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 19189,- Kč.
 
Hotel Wiese
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wiese, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12030,- Kč.
 
Hotel Möderle
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Möderle, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % v aktuální ceně 7930,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Rakousko 2019 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 2. duben až pondělí 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5250,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pitztal podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal