All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Tauplitz    >    

Penziony Tauplitz - Tauplitz 2021

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v letovisku Tauplitz za nejlepší ceny online. Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Rakousku. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Tauplitz 2021.

Penziony Tauplitz 2021

Penzion Silvia (Tauplitz)
★★★
  • TV
 
  • 5 360 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Tauplitz, v místě Penzion Silvia (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Silvia (Tauplitz), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 29. září až neděle 3. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 59 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Penzion Silvia (Tauplitz)
★★★
  • TV
 
  • 5 360 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Tauplitz, v místě Penzion Silvia (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Silvia (Tauplitz) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do úterý 19. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 75 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5360,- Kč.
Penzion Silvia (Tauplitz)
★★★
  • TV
 
  • 5 360 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Tauplitz, v místě Penzion Silvia (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Silvia (Tauplitz), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 19. říjen až sobota 23. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 79 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Penzion Silvia (Tauplitz)
★★★
  • TV
 
  • 5 360 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2021 v resortu Tauplitz, v místě Penzion Silvia (Tauplitz) v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Silvia (Tauplitz) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do čtvrtek 4. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 91 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5360,- Kč.

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Tauplitz 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021, dovolenou Madeira 2021/2022 nebo například dovolenou Maledivy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Malta.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Tauplitz levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Tauplitz nebo sekci dovolená s dětmi.