Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v Rakousku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Rakousku 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Penziony v Rakousku - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Penziony v Rakousku podle termínu

Pension Honserhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Honserhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Pension Rosenhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Pension Rosenhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10010,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Pension Tannerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Pension Tannerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11340,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Bar
 
Pension Tannerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal 3000 / Hintertux v hvězdičkovém ubytování Pension Tannerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10388,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Bar
 
Penzion Maier
Dovolená Rakousko 2020 - Korutany v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Maier, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3204,- Kč.
 
Penzion Tannerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal Arena v hvězdičkovém ubytování Penzion Tannerhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11000,- Kč.
 
Penziony V Maishofenu
Dovolená Rakousko 2020 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Penziony V Maishofenu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3210,- Kč.
 
Privátní Penziony V St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Privátní Penziony V St. Michael Im Lungau, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až pátek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6660,- Kč.
 
Privátní Penziony V St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Privátní Penziony V St. Michael Im Lungau, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až úterý 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3330,- Kč.
 
Hotel Al Gallo Forcello S Polopenzí
Dovolená Rakousko 2020 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Al Gallo Forcello S Polopenzí, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 23310,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 345 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal