Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v Rakousku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Rakousku 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Penziony v Rakousku - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Penziony v Rakousku podle termínu

Pension Bergheil (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Pension Bergheil (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až úterý 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3700,- Kč.
 
Penzion Inge - Léto
Dovolená Rakousko 2020 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Penzion Inge - Léto, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1900,- Kč.
 
Sportpension Geisler
Dovolená Rakousko 2020 - Achensee v 3hvězdičkovém ubytování Sportpension Geisler, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 47 % v aktuální ceně 10306,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Pension City Rooms
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Pension City Rooms, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7984,- Kč.
 
Hotel Pension City Rooms
Dovolená Rakousko 2020 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Pension City Rooms, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8231,- Kč.
 
Pension Bergheil (Ei)
Dovolená Rakousko 2020 - Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Pension Bergheil (Ei), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až úterý 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2775,- Kč.
 
Pension Böhmerwald
Dovolená Rakousko 2020 - Saalbach / Hinterglemm v 3hvězdičkovém ubytování Pension Böhmerwald, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7832,- Kč.
  • Vnější bazén
 
Pension Tannerhof
Dovolená Rakousko 2020 - Zillertal 3000 / Hintertux v hvězdičkovém ubytování Pension Tannerhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 8105,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Bar
 
Penzion Ortner
Dovolená Rakousko 2020 - Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Ortner, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až středa 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4200,- Kč.
  • Bar
 
Penzion Unterberg, Maria Alm
Dovolená Rakousko 2020 - Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Unterberg, Maria Alm, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 9660,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1035 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal