Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Penziony v Rakousku

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rakousko - Penziony v Rakousku 2017/2018

Bad Goisern, Pension Bergblick,
Dovolená Rakousko 2017 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bad Goisern, Pension Bergblick, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až pátek 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Penzióny Pruggern
Dovolená Rakousko 2017 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Penzióny Pruggern, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 9072,- Kč.
 
Penzion Stocker
Dovolená Rakousko 2017 - Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Penzion Stocker, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 10682,- Kč.
 
Penzion Danler
Dovolená Rakousko 2017 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Penzion Danler, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až úterý 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Penzion Danler
Dovolená Rakousko 2017 - Stubaital v hvězdičkovém ubytování Penzion Danler, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 7931,- Kč.
 
Penzion Lammertal
Dovolená Rakousko 2017 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Lammertal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. listopad až úterý 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2636,- Kč.
 
Penzion Minikus
Dovolená Rakousko 2017 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Penzion Minikus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 28. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 9408,- Kč.
 
Penzion Sportalm
Dovolená Rakousko 2017 - Sölden Arena / Ötzal v hvězdičkovém ubytování Penzion Sportalm, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 28. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7144,- Kč.
 
Apartmány A Pensiony V Matrei
Dovolená Rakousko 2017 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Apartmány A Pensiony V Matrei - Kals, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. prosinec až sobota 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 50 % v aktuální ceně 5005,- Kč.
 
Penzion Pfandl Bad Ischl
Dovolená Rakousko 2017 - Dachstein West v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pfandl Bad Ischl, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. prosinec až sobota 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7250,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 482 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Copyright© Rakouskem.cz 2013-2017, všechna práva vyhrazena.