Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v Rakousku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Rakousku 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Rakousko 2021 / 2022.

Rakouskem.cz    >    

Penziony v Rakousku - Rakousko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Penziony v Rakousku podle termínu

Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4960,- Kč.
 
Pension Bergheil
Dovolená Salzbursko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Pension Bergheil s délkou 4 dní, v termínu 21. duben 2021 až 24. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3167 Kč.
 
Penzion Bergblick - Bad Goisern
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Penzion Bergblick - Bad Goisern, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální ceně 2190,- Kč.
 
Penzion Ortner
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kreischberg / Murau v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Ortner, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4600,- Kč.
  • Bar
 
Penzion Arthur
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Arthur, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5910,- Kč.
 
Penzion Pfandl Bad Ischl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pfandl Bad Ischl, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6400,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Pension Alpenrose
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Pension Alpenrose, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9740,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Penzion Bergblick - Bad Goisern
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Penzion Bergblick - Bad Goisern, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální ceně 2190,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4760,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 3620,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 744 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal