Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v penzionech v Rakousku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech v Rakousku 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Rakousko 2020 / 2021.

Rakouskem.cz    >    

Penziony v Rakousku - Rakousko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Penziony v Rakousku podle termínu

Kaprun, Pension Bergblick***, Zima
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Kaprun, Pension Bergblick***, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Pension Alpenrose
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Pension Alpenrose, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6490,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Pension Bergblick
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Pension Bergblick, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5875,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Penzion Se Snídaní Gästehaus Schneeberger
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Zillertal Arena v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Se Snídaní Gästehaus Schneeberger, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Kaprun, Pension Bergblick***, Zima
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v hvězdičkovém ubytování Kaprun, Pension Bergblick***, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Penzion Elisabeth
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Elisabeth, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3090,- Kč.
 
Penzion Savisalo Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Savisalo Ramsau Am Dachstein, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 11580,- Kč.
 
Pension Alpenrose
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Pension Alpenrose, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4212,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Penzion Savisalo Ramsau Am Dachstein
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Savisalo Ramsau Am Dachstein, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 941 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal