All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Obertauern 2021 / 2022 - Obertauern 2021 / 2022

Dovolená Obertauern 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Obertauern. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Obertauern 2021 / 2022

Carpe Solem
★★
 
 • 3 525 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Obertauern v ?hvězdičkovém ubytování Carpe Solem, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 39 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3525,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Carpe Solem
★★
 
 • 3 525 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Obertauern v ?hvězdičkovém ubytování Carpe Solem od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do neděle 12. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 46 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3525,- Kč.
Tauernhaus Wisenegg
★★★
 
 • 6 750 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Obertauern v 3hvězdičkovém ubytování Tauernhaus Wisenegg, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 46 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 6750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Carpe Solem
★★
 
 • 3 525 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Obertauern v ?hvězdičkovém ubytování Carpe Solem od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. prosince do neděle 19. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3525,- Kč.
Obertauern
★★
 
 • 890 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v lokalitě Obertauern v ?hvězdičkovém ubytování Obertauern, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 55 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Carpe Solem
★★
 
 • 5 295 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2021 v resortu Obertauern v ?hvězdičkovém ubytování Carpe Solem od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. prosince do neděle 26. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 60 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5295,- Kč.
Tauernhaus Wisenegg
★★★
 
 • 7 800 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Obertauern v 3hvězdičkovém ubytování Tauernhaus Wisenegg, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. leden až neděle 9. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 74 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Carpe Solem
★★
 
 • 4 185 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Obertauern v ?hvězdičkovém ubytování Carpe Solem od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 13. ledna do neděle 16. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 81 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4185,- Kč.
Carpe Solem
★★
 
 • 4 185 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Obertauern v ?hvězdičkovém ubytování Carpe Solem, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. leden až neděle 23. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 88 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4185,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Apartmány Eckenhof
★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • TV
 • Zastávka skibusu
 
 • 7 665 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Obertauern, v místě Apartmány Eckenhof v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Eckenhof od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 22. ledna do sobota 29. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 90 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7665,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 38 nalezených

Dovolenou Obertauern 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021, dovolenou Černá Hora 2021/2022 nebo například dovolenou Česká republika 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Dominikánská republika.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Obertauern levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Obertauern nebo sekci dovolená s dětmi.