Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Obertauern 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Obertauern. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Obertauern - Obertauern 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Obertauern a Last Minute zájezdy

Appartementanlage Carpe Solem
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Appartementanlage Carpe Solem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3465,- Kč.
 
Appartementanlage Carpe Solem
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Appartementanlage Carpe Solem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 1733,- Kč.
 
Auerhahn Hotel & Appartements
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Obertauern v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Auerhahn Hotel & Appartements, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 11946,- Kč.
 
Hotel Carpe Solem
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Hotel Carpe Solem, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 620,- Kč.
 
Feriendorf Edelweiss
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Feriendorf Edelweiss, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1478,- Kč.
 
Hotel Carpe Solem
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Hotel Carpe Solem, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 620,- Kč.
 
Hotel Carpe Solem
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Hotel Carpe Solem, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1080,- Kč.
 
Feriendorf Edelweiss
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Feriendorf Edelweiss, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1815,- Kč.
 
Obertraun
Dovolená Rakousko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Obertraun, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 21. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1980,- Kč.
 
Feriendorf Edelweiss
Dovolená Rakousko na podzim 2021 v lokalitě Obertauern v hvězdičkovém ubytování Feriendorf Edelweiss, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1478,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 22 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Obertauern podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal