Lyžování|Dovolená|Last Minute

Rauris    >    

Nejlepší hotely Rauris - Rauris 2023/2024

Nejlepší hotely Rauris 2023/2024. Luxusní hotely v lokalitě Rauris s nejlepším hodnocením. Rauris 2023/2024.

Nejlepší hotely Rauris

Dovolená Rakousko v zimě 2024 v letovisku Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 7. leden až neděle 14. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 107 dní za aktuální cenu 14410,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 35 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ferienwelt Kristall 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Nejlepší hotely Rauris - Rauris 2023/2024
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 410 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (35 hodnocení)
Dovolená v Rakousku na jaře 2024 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 14. března do čtvrtka 21. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 174 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 15400,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Ferienwelt Kristall je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 35 cestovatelů).
Nejlepší hotely Rauris
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 400 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (35 hodnocení)
Dovolená Rakousko na jaře 2024 v letovisku Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 16. březen až sobota 23. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 176 dní za aktuální cenu 18990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 35 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ferienwelt Kristall 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Nejlepší hotely Rauris - Rauris 2023/2024 - Ferienwelt Kristall
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 18 990 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (35 hodnocení)

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Rauris 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maďarsko 2023, dovolenou Madeira 2023, dovolenou Maledivy 2023/2024 nebo například dovolenou Malta? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maroko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rauris nebo sekci dovolená s dětmi.