Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Nassfeld 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Nassfeld za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Nassfeld. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Nassfeld - Nassfeld 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Nassfeld a Last Minute zájezdy

Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9817,- Kč.
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4090,- Kč.
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3267,- Kč.
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10635,- Kč.
 
Apartmány Erlenhof
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Erlenhof, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Golf
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5726,- Kč.
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4090,- Kč.
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10635,- Kč.
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8181,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Sonnenalpe: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Sonnenalpe: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 680 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nassfeld podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal