Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Nassfeld 2018

Vyhledávání zájezdů

Last Minute dovolená Nassfeld a Nassfeld 2018

Apartmány Brandner
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Brandner, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 26. leden až pondělí 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2730,- Kč.
 
Hotel Erlenhof Se Snídaní
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erlenhof Se Snídaní, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 26. leden až úterý 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9230,- Kč.
 
Apartmány Rosenstöckl
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Rosenstöckl, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 26. leden až středa 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2800,- Kč.
 
Apartmány Rosenstöckl
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Rosenstöckl, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až úterý 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1680,- Kč.
 
Gasthof Kirchenwirt Engl – Kötschach Mauthen
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Gasthof Kirchenwirt Engl – Kötschach Mauthen, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. leden až sobota 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9450,- Kč.
 
Penzion Erlenhof Se Snídaní
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Erlenhof Se Snídaní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až neděle 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10850,- Kč.
 
Hotel Erlenhof Se Snídaní
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erlenhof Se Snídaní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až neděle 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12950,- Kč.
 
Penzion Erlenhof Se Snídaní
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Erlenhof Se Snídaní, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 28. leden až pátek 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7750,- Kč.
 
Hotel Marcius V Sonnleitenu - U Lanovky
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Marcius V Sonnleitenu - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. leden až čtvrtek 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9450,- Kč.
 
Hotel Jufa Gitschtal-Nassfeld
Dovolená Rakousko 2018 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Hotel Jufa Gitschtal-Nassfeld, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 30. leden až čtvrtek 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2480,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Nassfeld podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal