Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Nassfeld 2019 levně. Last Minute Nassfeld - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Rakousku 2019.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Nassfeld - Nassfeld 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Nassfeld a Last Minute zájezdy

Hotel Erlenhof, Kötschach-Mauthen,nassfeld
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erlenhof, Kötschach-Mauthen,nassfeld, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 25. leden až pátek 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13160,- Kč.
 
Hotel Erlenhof, Kötschach-Mauthen,nassfeld
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erlenhof, Kötschach-Mauthen,nassfeld, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 25. leden až středa 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9250,- Kč.
 
Hotel Marcius
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Marcius, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 25. leden až čtvrtek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17460,- Kč.
 
Hotel Marcius
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Marcius, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 25. leden až středa 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14550,- Kč.
 
Apartmány Brandner
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Brandner, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6230,- Kč.
 
Apartmány Kleine Feriendorf
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kleine Feriendorf, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až čtvrtek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2750,- Kč.
 
Hotel Marcius
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Marcius, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až čtvrtek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14550,- Kč.
 
Penzion Erlenhof Se Snídaní
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Erlenhof Se Snídaní, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až úterý 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4650,- Kč.
 
Alpenhotel Marcius Nassfeld
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Marcius Nassfeld, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 27. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % v aktuální ceně 16350,- Kč.
 
Hotel Erlenhof Se Snídaní
Dovolená Rakousko 2019 - Nassfeld v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Erlenhof Se Snídaní, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9150,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Nassfeld podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal