All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Mölltal / Ankogel 2022 - Mölltal / Ankogel 2022

Dovolená Mölltal / Ankogel 2022. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Mölltal / Ankogel za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Mölltal / Ankogel. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Mölltal / Ankogel 2022

Ferienhotel`s Alber Tauernhof
★★★
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Zastávka skibusu
 
 • 6 760 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Mölltal / Ankogel, v místě Ferienhotel`s Alber Tauernhof v 3hvězdičkovém ubytování Ferienhotel`s Alber Tauernhof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až úterý 25. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 6760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Hubertus
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 300 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do středa 26. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 52 cestovatelů).
Hubertus
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 239 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až pondělí 24. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4239,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 52 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Hubertus je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ferienhotel`s Alber Tauernhof
★★★
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Zastávka skibusu
 
 • 8 450 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Mölltal / Ankogel, v místě Ferienhotel`s Alber Tauernhof v 3hvězdičkovém ubytování Ferienhotel`s Alber Tauernhof od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 22. ledna do čtvrtek 27. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 8450,- Kč.
Hubertus
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 840 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 22. leden až středa 26. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 52 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Hubertus je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hubertus
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 890 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 22. ledna do sobota 29. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9890,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 52 cestovatelů).
Ferienhotel Alber
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
 • Tenis
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 • 5 779 Kč
 • 5 490 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (52 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Výborná dovolená, není co vytknout.

  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Mölltal / Ankogel, v místě Mallnitz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienhotel Alber, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 23. leden až středa 26. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 5490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 52 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ferienhotel Alber je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Hubertus
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 300 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 23. ledna do pátek 28. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 52 cestovatelů).
  Hubertus
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 840 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v lokalitě Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 23. leden až čtvrtek 27. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Na základě 52 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Hubertus je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Hubertus
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 380 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
  Dovolená Rakousko v zimě 2022 v resortu Mölltal / Ankogel v 3hvězdičkovém ubytování Hubertus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 23. ledna do středa 26. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4380,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 52 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 443 nalezených

  Dovolenou Mölltal / Ankogel 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Mexiko 2022, dovolenou Německo 2022/2023 nebo například dovolenou Omán 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mölltal / Ankogel nebo sekci dovolená s dětmi.