Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Matrei / Kals 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Matrei / Kals za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Matrei / Kals. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Matrei / Kals - Matrei / Kals 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Matrei / Kals a Last Minute zájezdy

Lener
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Lener, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2366,- Kč.
 
Hotel Rauter
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rauter, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16524,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Hotel Goldried
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goldried, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6381,- Kč.
 
Lener
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Lener, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2366,- Kč.
 
Lener
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Lener, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2366,- Kč.
 
Lener
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Lener, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2366,- Kč.
 
Lener
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Lener, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2366,- Kč.
 
Lener
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Lener, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2347,- Kč.
 
Alpin Park Matrei (Mro251)
Dovolená Rakousko na podzim 2020 v lokalitě Matrei / Kals v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpin Park Matrei (Mro251), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5738,- Kč.
 
Lener
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Lener, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2347,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 290 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Matrei / Kals podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal