Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Matrei / Kals 2019 levně. Last Minute Matrei / Kals - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Rakousku 2019.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Matrei / Kals - Matrei / Kals 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Matrei / Kals a Last Minute zájezdy

Apartmány Virgen
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Apartmány Virgen, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. leden až pondělí 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2160,- Kč.
 
Apartmány Kircherhof
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kircherhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2823,- Kč.
 
Hotel Hinteregger – Matrei In Osttirol
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Hinteregger – Matrei In Osttirol, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11690,- Kč.
 
Apartments & Hotel Goldried
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v 3hvězdičkovém ubytování Apartments & Hotel Goldried, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. leden až pátek 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8699,- Kč.
 
Apartmány Virgen
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Apartmány Virgen, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až čtvrtek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2900,- Kč.
 
Apartmány Virgen
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Apartmány Virgen, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až středa 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2320,- Kč.
 
Hotel Goldried *** S Bazénem, Matrei
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Hotel Goldried *** S Bazénem, Matrei, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až sobota 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18830,- Kč.
 
Penziony Virgen
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Penziony Virgen, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až úterý 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Penziony Virgen
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Penziony Virgen, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. únor až úterý 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5000,- Kč.
 
Apartmány Virgen
Dovolená Rakousko 2019 - Matrei / Kals v hvězdičkovém ubytování Apartmány Virgen, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 14. únor až pondělí 18. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2320,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Matrei / Kals podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal