All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Lyžování v Rakousku - Rakousko 2021

Lyžařské pobyty se skipasem, stravou a wellness. Lyžování s ubytováním v apartmánech v Rakousku přímo na sjezdovce. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Rakousko 2021.

Lyžování Rakousko 2021

Almerwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 400 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (61 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Almerwirt, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pátek 2. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Almerwirt je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Alpenhotel Dachstein
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 16 230 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (62 hodnocení)

Nejnovější recenze: Pěkný hotel v krásném prostředí s krásným výhledem.

Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Dachstein West, v místě Alpenhotel Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Dachstein od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do pátek 2. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 16230,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Alpin Park Matrei (Mro251)
★★
 
 • 6 037 Kč

Detail

Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Matrei / Kals v ?hvězdičkovém ubytování Alpin Park Matrei (Mro251), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 6037,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Das Alpenwelt Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 720 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Zillertal Arena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Das Alpenwelt Resort od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6720,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ferienwelt Kristall
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 800 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (28 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Rauris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienwelt Kristall, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pátek 2. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Ferienwelt Kristall je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Franz Ferdinand Mountain Resort
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 060 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (14 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Franz Ferdinand Mountain Resort od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5060,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Gasthof Kirchenwirt
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 8 600 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (178 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Dachstein West, v místě Gasthof Kirchenwirt v 3hvězdičkovém ubytování Gasthof Kirchenwirt, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Gasthof Kirchenwirt je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hotel Penzion Unterbräu
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 680 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Skiwelt Brixental v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Penzion Unterbräu od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do středa 30. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Penzion Unterbräu
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 7 100 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Penzion Unterbräu, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku. Recenze ubytovacího zařízení Hotel Penzion Unterbräu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hotel Penzion Unterbräu
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 8 520 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Rakousko v létě 2021 v resortu Skiwelt Brixental v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Penzion Unterbräu od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do sobota 3. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Rakousku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 8520,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 2371 nalezených

Dovolenou Rakousko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Thajsko 2021/2022 nebo například dovolenou Tunisko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Turecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle kvality: např Rakousko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Rakousko nebo sekci dovolená s dětmi.