Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka lyžařských zájezdů do Rakouska se skipasem zdarma. Lyžařské Last Minute zájezdy do Rakouska levně. Rakousko 2018/2019.

Rakouskem.cz    >    

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma - Rakousko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma podle termínu

Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 13. listopad až sobota 17. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 117 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7460,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. prosinec až pondělí 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 140 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7460,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2019 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. květen až pátek 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 291 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7460,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal