Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma - zájezdy

Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2017 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 19. prosinec až sobota 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7820,- Kč.
 
Flattach, Sporthotel
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 16. leden až pátek 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 19. leden až neděle 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Penzion Lammertal Se Skipasem
Dovolená Rakousko 2018 - Dachstein West v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Lammertal Se Skipasem, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 19. leden až pondělí 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6740,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 26. leden až neděle 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig,
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. únor až pondělí 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7730,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig,
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 3. únor až úterý 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5470,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig,
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 4. únor až středa 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5470,- Kč.
 
Flattach, Sporthotel
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. únor až neděle 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8130,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig,
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. únor až neděle 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5470,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 21 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Copyright© Rakouskem.cz 2013-2017, všechna práva vyhrazena.