Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma - zájezdy

Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. březen až sobota 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11170,- Kč.
 
Ferienhäuser Tröster - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhäuser Tröster - Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. březen až sobota 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10150,- Kč.
 
Apt Kirchleitn Feriendorf Grosswild - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Apt Kirchleitn Feriendorf Grosswild - Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. březen až sobota 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8120,- Kč.
 
Apartmány Bel Monte - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Bel Monte - Skipas, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 24. březen až čtvrtek 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6900,- Kč.
 
Apartmány Janach - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Apartmány Janach - Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 27. březen až sobota 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6360,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 31. březen až úterý 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6600,- Kč.
 
Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 10. duben až pátek 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 11. duben až neděle 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7440,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 13. duben až neděle 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 15. duben až středa 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal