Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka lyžařských zájezdů do Rakouska se skipasem zdarma. Lyžařské Last Minute zájezdy do Rakouska levně. Rakousko 2018/2019.

Rakouskem.cz    >    

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma - Rakousko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v Rakousku se skipasem zdarma podle termínu

Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2018 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. listopad až sobota 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 4. prosinec až sobota 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7567,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2018 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 11. prosinec až sobota 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7567,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2019 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 8. leden až sobota 12. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7460,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2019 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 25. leden až neděle 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas
Dovolená Rakousko 2019 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 26. únor až pátek 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8390,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf - Skipas
Dovolená Rakousko 2019 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf - Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 19. březen až sobota 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7567,- Kč.
 
Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas
Dovolená Rakousko 2019 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až čtvrtek 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11340,- Kč.
 
Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy
Dovolená Rakousko 2019 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Penzion Striednig, Speciální Balíčky Se Skipasy, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas
Dovolená Rakousko 2019 - Korutany v hvězdičkovém ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal***, Speciální Balíčky Se Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 27. duben až středa 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 11340,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal