Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka lyžařských zájezdů do Rakouska autobusem a letecky 2019. Levné lyžařské Last Minute zájezdy do Rakouska autokarem a letadlem. Rakousko 2019.

Rakouskem.cz    >    

Lyžařské zájezdy Rakousko - Rakousko 2019

Vyhledávání zájezdů

Lyžařské zájezdy Rakousko podle termínu

Penzion Alpenrose - Zima
Dovolená Rakousko 2019 - Hinterstoder v hvězdičkovém ubytování Penzion Alpenrose - Zima, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 29. březen až neděle 31. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1930,- Kč.
 
Víkendové lyžování Saalbach - Hinterglemm - s polopenzí
Dovolená Salzbursko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Víkendové lyžování Saalbach - Hinterglemm - s polopenzí s délkou 2 dní, v termínu 30. březen 2019 až 31. březen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní zájezd autobusovou dopravou v ceně 2550 Kč.
 
Jednodenní lyžování Kaprun - Zell Am See
Dovolená Salzbursko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Jednodenní lyžování Kaprun - Zell Am See s délkou 1 dní, v termínu 6. duben 2019 až 6. duben 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd autobusovou dopravou v ceně 1290 Kč.
 
Obertauern
Dovolená Rakousko 2019 - Obertauern v hvězdičkovém ubytování Obertauern, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 6. duben až sobota 6. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 870,- Kč.
 
Víkendové lyžování ledovec Kaprun - Zell Am See - s polopenz
Dovolená Salzbursko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Víkendové lyžování ledovec Kaprun - Zell Am See - s polopenz s délkou 2 dní, v termínu 11. květen 2019 až 12. květen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní zájezd autobusovou dopravou v ceně 2350 Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal