Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Rakousku online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Rakousku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Rakousko 2021 / 2022.

Rakouskem.cz    >    

Luxusní apartmány v Rakousku - Rakousko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány v Rakousku podle termínu

Aparthotel Bellevue
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Bellevue, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6784,- Kč.
 
Apartmány Rosengartl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Zillertal Arena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Rosengartl, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1950,- Kč.
 
Aparthotel Bellevue
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Bellevue, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8141,- Kč.
 
Familien-Aparthotel Steindl
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Korutany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Familien-Aparthotel Steindl, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6045,- Kč.
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 6170,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 3085,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 5143,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Alpine Living, Schladming
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Alpine Living, Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 6170,- Kč.
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Fürstauer
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Fürstauer, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13370,- Kč.
 
Mondi Holiday First-Class Aparthotel Bellevue
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Gastein v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mondi Holiday First-Class Aparthotel Bellevue, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8772,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 126 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal