Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Lungau / St. Michael 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Lungau / St. Michael. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Lungau / St. Michael - Lungau / St. Michael 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lungau / St. Michael a Last Minute zájezdy

Priváty** Mauterndorf
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v 2hvězdičkovém ubytování Priváty** Mauterndorf, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 24. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4575,- Kč.
 
Hotely St. Michael
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Hotely St. Michael, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 25. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Privátní Domy V St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michael Im Lungau, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 25. únor až neděle 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Priváty** Mauterndorf
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v 2hvězdičkovém ubytování Priváty** Mauterndorf, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 25. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3660,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3080,- Kč.
 
Penziony St. Michael
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Penziony St. Michael, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5340,- Kč.
 
Hotel Cooee Alpin Lungau V Zederhaus
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Hotel Cooee Alpin Lungau V Zederhaus, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 6. březen až čtvrtek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 10080,- Kč.
 
Hotel Wisenegg - Polopenze
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wisenegg - Polopenze, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 6. březen až úterý 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9320,- Kč.
 
Privátní Domy V St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michael Im Lungau, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 8. březen až neděle 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf
Dovolená Rakousko 2020 - Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 9. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Lungau / St. Michael podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal