Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Dovolená Lungau / St. Michael 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Lungau / St. Michael. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Rakouskem.cz    >    

Dovolená Lungau / St. Michael - Lungau / St. Michael 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lungau / St. Michael a Last Minute zájezdy

Penzion Elisabeth
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Elisabeth, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3090,- Kč.
 
Premium App Sonnenbahn
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Premium App Sonnenbahn, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2743,- Kč.
 
Premium App Sonnenbahn
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Premium App Sonnenbahn, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2743,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Apartmány Mauterndorf
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány Mauterndorf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4270,- Kč.
 
Apartmány St. Michael
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Apartmány St. Michael, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1860,- Kč.
 
Gasthof Mentenwirt – St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Gasthof Mentenwirt – St. Michael Im Lungau, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9520,- Kč.
 
Chalet Martinhof
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Chalet Martinhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 58990,- Kč.
 
Landhotel Stofflerwirt - St. Michael Im Lungau
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Landhotel Stofflerwirt - St. Michael Im Lungau, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12110,- Kč.
 
Penziony St. Michael
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Lungau / St. Michael v hvězdičkovém ubytování Penziony St. Michael, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4120,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 621 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Lungau / St. Michael podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal