Lyžování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024

Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024. Aktuální nabídka dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Lungau / St. Michael. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 23. září až neděle 24. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 1040,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
★★
 
  • 1 040 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Speckalm od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. září do soboty 30. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 10140,- Kč.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024
Apartmány Speckalm
★★
 
  • 10 140 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 24. září až pondělí 25. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 1040,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024 - Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
★★
 
  • 1 040 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Speckalm od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 24. září do neděle 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 10140,- Kč.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024 - Apartmány Speckalm
Apartmány Speckalm
★★
 
  • 10 140 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 25. září až úterý 26. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 1040,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024 - Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
★★
 
  • 1 040 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 26. září do středy 27. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1040,- Kč.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024 - Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
★★
 
  • 1 040 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 27. září až čtvrtek 28. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 1040,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024 - Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
★★
 
  • 1 040 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 28. září do pátku 29. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1040,- Kč.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024 - Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
★★
 
  • 1 040 Kč

Detail

Dovolená Rakousko na podzim 2023 v letovisku Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Speckalm, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 28. září až neděle 1. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 5414,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Rakouska a dlouhodobou předpověď počasí v Rakousku.
Dovolená Lungau / St. Michael 2023/2024 - Apartmány Speckalm
Apartmány Speckalm
★★
 
  • 5 414 Kč

Detail

Dovolená v Rakousku na podzim 2023 v lokalitě Lungau / St. Michael v ?hvězdičkovém ubytování Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 29. září do soboty 30. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Rakouska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Rakouska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1040,- Kč.
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
Privátní Domy V St. Michaelu Im Lungau
★★
 
  • 1 040 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 155 nalezených

Dovolenou Lungau / St. Michael 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Rakousku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Rakouska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Rakouska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Rakousku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Rakousku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Rakousku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kypr 2023, dovolenou Maďarsko 2023, dovolenou Madeira 2023/2024 nebo například dovolenou Maledivy 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Malta.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Rakousku může být třeba doprava. Na dovolenou do Rakouska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Rakouska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Rakousku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Rakousku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Rakousku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Lungau / St. Michael nebo sekci dovolená s dětmi.