Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    

Rakousko listopad 2017

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená v listopadu - Rakousko 2017

Bergblick
Dovolená Rakousko 2017 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bergblick, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 2622,- Kč.
 
Apartmány Pitztal – Typ A
Dovolená Rakousko 2017 - Pitztal v hvězdičkovém ubytování Apartmány Pitztal – Typ A, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 1870,- Kč.
 
Appartement Blumenmosaik
Dovolená Rakousko 2017 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Appartement Blumenmosaik, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1505,- Kč.
 
Haus Alpenblick
Dovolená Rakousko 2017 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Haus Alpenblick, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2301,- Kč.
 
Flattach, Gästehaus Maier***,
Dovolená Rakousko 2017 - Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Gästehaus Maier***, Speciální Balíčky Včetně Skipa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až pondělí 27. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7570,- Kč.
 
Hotel Kugel
Dovolená Rakousko 2017 - Vídeň v hvězdičkovém ubytování Hotel Kugel, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až pátek 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Bad Goisern, Pension Bergblick,
Dovolená Rakousko 2017 - Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Bad Goisern, Pension Bergblick, Zima, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až pátek 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Alpeiner Nature
Dovolená Rakousko 2017 - Stubaital v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpeiner Nature, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9590,- Kč.
 
Badhotel Kirchler
Dovolená Rakousko 2017 - Zillertal Arena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Badhotel Kirchler, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8670,- Kč.
 
Spa-Hotel Jagdhof
Dovolená Rakousko 2017 - Stubaital v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Spa-Hotel Jagdhof, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. listopad až neděle 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15713,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 165 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Copyright© Rakouskem.cz 2013-2017, všechna práva vyhrazena.